بودن پدر و مادر و

بودن پدر و پسر – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 05, 2020, 08:22 IST | جین Borges | بمبئی

چه معنی آن را به رنگ سفید و طراحی? اواخر بازیگر تام تغییر YouTuber پسر که همچنین تاسیس روزنامه نگار ورزشی, معافیت های آن را یک ویدئو در یک زمان

Alter plays Dr Goldfish in the recent mini web-series, Afsos. Pic courtesy/ Amazon Prime

تغییر نقش Dr ماهی قرمز در اخیر mini web-سری Afsos. حسن نیت ارائه میدهد عکس/ Amazon Prime

یک هندی زبان, سفید, مرد, آنومالی. آخرین فرد ما به یاد داشته باشید که آن را بسیار آسان بر روی صحنه و نمایش در اواخر بازیگر تام را تغییر دهید. پس از آن بود اما طبیعی است که زمانی که co-نویسندگان مینی سری Afsos که منتشر شده آمازون نخست در ماه فوریه به دنبال شدند در مصاحبه یک مرد سفید برای نقش دکتر ماهی قرمز که درک بیش هندی یک تعریف پیچ و تاب و در طرح آنها خواهد بود به یاد جانباز. “پس از جستجوی زیادی که ما نمی هر چیزی [کسی که این لایحه مناسب] ما فکر تام تغییر شده اند برای این نقش” Sourav Ghosh که شرکت نوشته شده در گلشن Devaiah-starrer مینی سریال بود و بعد از آن به اشتراک گذاشته. “ما تصمیم گرفت برای بررسی اگر تام را تغییر دهید تا به هر خانواده.” یک جستجو در گوگل آنها منجر به پسرش جیمی تغییر که نه شناخته شده به بسیاری از لذت می برد به حال محبوب روی لئامت دادن به funnyman Tinku Jiya یک لنگر در یک خبر طنز, نشان می دهد, آن را جعلی هند است.

“Namaskar doston main hoon apne ghar waalo ka لالة aur aapke jigar ka challa, Tinku Jiya,” باز کردن خطوط که جیمی لرزاند زحمت خود را نشان می دهد برنده نویسندگان بیش از. “این بسیار طاقت فرسا است. کسی تا به حال دیده می شود من در یک نقش است که من تا به حال هرگز پیش بینی خودم. اما در آن آمده بود در یک زمان کامل می گوید:” جیمی, 39, از طریق تلفن از نویدا.

جیمی بر خلاف بسیاری از کودکان که در خانه که در آن اقدام شد نان و کره و هرگز در زمان درخشش آن. پدر خود زندگی می کردند دو زندگی می کند هر روز او می گوید. “از آن استفاده می شود سورئال به دیدن او در خانه این مرد که نوشیدنی چای می خورد انبه و نان تست, تماشای کریکت و پخش بازی با ما. و سپس به عنوان به زودی به عنوان او بود از او می خواهم قرار دادن یک کلاه گیس در پوشیدن کت و شلوار سفید و یک مسلسل.”

“من در واقع تا به حال زمان پیوستن به پدر در این شاخه از دیدن او در مجموعه و حضور در آن برای اولین بار فیلم و نمایش. اما به عنوان من به آمار سال های من با دست و پنجه نرم که آیا من باید انجام آنچه من انجام می دهند و یا سعی کنید چیزی متفاوت است.” جیمی در بر داشت شور و شوق خود را در روزنامه نگاری ورزشی و ادامه داد: در آن نزدیک به 15 سال در حالی که پدر خود را و پس از موفقیت خود را از سمت خطوط. “پدر من فکر می کنم شادتر بود که من به روزنامه نگاری. این چیزی بود که او را بیش از حد. در واقع او تا به حال شده است در ارتباط با اواسط روز از زمان راه اندازی روزنامه و متعادل بسیاری از ورزش نوشتن با بازیگری خود را در سال 1980 و اوایل ’90s.”

Jamie Alter has been a journalist for 15 years
جیمی تغییر شده است یک روزنامه نگار برای 15 سال

حتی تا چند ماه قبل از او در گذشت و در ماه سپتامبر سال 2017, جیمی به یاد پدرش علاقه زیادی در نوشتن خود را. “هنگامی که او برای آمدن به دهلی نو برای کار, به نام او کرد و گفت:” من اصلا وقت برای خواندن آنلاین, اما شما به من چاپ outs از تمام مقالات خود را هنگامی که یکدیگر را ملاقات کنیم.’ او خیلی خوشحال بود و اولین بار من مصاحبه Rahul Dravid.”

جیمی روی لئامت دادن به Tinku Jiya—نام برداشته شده از بالیوود موسیقی شماره—آمد در سال 2017, زمانی که او دیجیتال ورزشی سردبیر یک روزنامه. “در طول یکی از ما بسیار کسل کننده روزانه و ویرایش جلسات همکار من Neeraj Badhwar یک بذله گو ناگهان brainwave و پرسید: اگر من در بازی یک شخصیت است که او در ذهن خود را نشان می دهد. او به من گفت ” شما سفید زبان هندی. آن را مخل به عنوان یک ایده است. مردم در حال رفتن به گرفتن و عشق نشان می دهد.” به عنوان Badhwar پیش بینی Tinku Jiya واقعا در زمان خاموش. تغییر اتفاق افتاده است که برای دیدن فقط دو نشان می دهد که برجسته او تحت تاثیر قرار گرفته بود. او گفت: “این [شخصیت من] واقعی بود و که من باید آن را انجام می دهند. پدر همیشه طوری تشویق و حمایت شده است. من هنوز هم به یاد داشته باشید که تعدادی از بازیگرانی که می خواهم نشان می دهد تا در خانه ما درخواست پنج دقیقه از پدر ، او می خواهم آنها را به پنج ساعت است.”

Tinku Jiya در زمان استراحت پس از جیمی تغییر شغل. اما تقاضا از پیروان خود را ادامه داد. “من رفت و برگشت به Neeraj پس از من شروع به خبرنگار مستقل در سال گذشته و ما احیا شخصیت” او می گوید.

در سال گذشته جیمی آغاز شده خود را در کانال یوتیوب که در حال حاضر 85.2 K مشترکین.در اینجا او سهام عام است که شامل همه چیز از طرح کمدی به کریکت بحث داستان از پدر خود و سفید خود را هویت. “وجود دارد بسیاری از تصورات غلط در اطراف هویت من. من نیز خواسته شده است اگر من یک نژاد. برخی فکر می کنند پدر من انگلیسی یا که او به اینجا آمد به عنوان یک هیپی. نیست که در همه.” تغییر بود پسر آمریکایی مبلغان. پدربزرگش نقل مکان کرد و به هند در اوایل 1900s. “من در تلاش برای پاسخ به این سوالات از طریق این ویدئوها” او می گوید. “من هم لذت بردن از شوخ طبعی. من یک قسمت در آنچه در آن به معنی سفر به خارج از کشور با یک گذرنامه و سفید. که من هفت لاخ views.”

در حال حاضر جیمی با بهره گیری از این فاز که در آن او در تلاش است فقط در مورد همه چیز که در آینده راه خود را. اما او می گوید وقتی که می آید به بازیگری میراث پدر خود را پشت سر گذاشته خواهد شد بی بدیل است. برخی از بهترین خاطراتی از تماشای او در Doordarshan نشان می دهد Jugalbandi که همچنین برجسته رادا ست و Girish Karnad. او حتی توییتی به DD ملی در هفته گذشته درخواست اگر آنها را در نظر بگیرید و دوباره اجرا نشان می دهد در طول ملی مستند. “به عنوان بازیگر من اصلا درایو است که پدر من انجام داد. این فروتنی که مردم چنین چیزهای خوب برای گفتن در مورد کار من. اما ما هر دو را چیز بسیار متفاوت است. من YouTube فیلم ها و پدر بزرگ بود مرحله بازیگر. Afsos است که احتمالا من تنها بدن از بازیگری کار به معنای واقعی کلمه سقوط بر روی دامان من. هیچ چیز آمد به راحتی برای پدر. او خیلی سخت کار می کرد برای آن است.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im