قبل از “چینی ویروس’: تاریخچه مختصری از مردم سفید سرزنش امریکا مشکلات در هر کس دیگری


Illustration for article titled Before the Chinese Virus: A Brief History of White People Blaming Americas Problems on Everyone Else

عکس: درو Angerer (گتی ایماژ)

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سفید supremacist.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نژادپرست است.

در حالی که این دو قبلی جملات ممکن است به نظر می رسد کار برکنار شده و منظور آنها دو چیز متفاوت است. نژادپرستان نسبت (آگاهانه یا ناخودآگاه) ویژگی ها و صفات به برخی از نژادها در حالی که سفید supremacists تداوم و حفظ برتری نژاد سفید. حتی اگر سفید supremacists اغلب با استفاده از نژادپرستی به عنوان یک ابزار و نژادپرستان گاهی اوقات استفاده از سفید برتری به عنوان بهانه ای سفید برتری نیست و نیاز به یک باور و نژاد پرستی لزوما نیاز به قصد.

تبلیغات

به عنوان مثال حزب جمهوری خواه سیاست تداوم برتری سفیدی. آنها قفل کودکان مهاجر در قفس برای حفظ یک کشور است. آنها بی توجهی آموزش و پرورش نابرابری برای محافظت از خود استفاده از فرصت. آنها چشم پوشی نابرابری دستمزد به طوری که آنها نمی خواهد که به رقابت اقتصادی است. کل هدف این است که برای حفظ ملانین اختلال در جمعیت 400 سال رگه در جامعه آمریکا را در موقعیت قطب با تداوم سرکوب و پنهان کردن هر مسیر به سمت برابری.

که سفید برتری.

برای به دست آوردن حمایت برای کسانی که قانونگذاری و اجرایی تصمیمات تهمت و همکار خود خواهان تداوم این تصور که غیر سفید مهاجران (به خصوص آنهایی که از “shithole کشورهای“) بد باند آمدن به تمام مشاغل. آنها فشار این ایده که مردم سیاه, تنبل, جنایتکاران که اصلا ارزش تحصیل و کار سخت است. آنها برانگیختن ترس از تروریست ها مسلمان اسپانیایی متجاوزان و بزرگ, سیاه, همسرم, سرقت آلت تناسلی.

که نژاد پرستی.

اما زمانی که نژادپرستی و سفید برتری ترکیب آنها تبدیل به یک قدرت معجون سمی از بین می برد که هر غیر سفید چیز در مسیر آن است. یکی از تازه ترین تصاویر از این ترکیب کشنده است تهمت و مذاکرات مقامات‘ اصرار در اشاره به کروناویروس به عنوان “ویروس چینی” و یا حتی بدتر—”کونگ-آنفولانزا” به طور بالقوه تکان دهنده نفرت و خشونت علیه آمریکایی چینی.

بث Skwarecki بیش از خواهر ما سایت Lifehacker نوشت کامل توضیح دهید چرا نامگذاری یک بیماری پس از یک محل است که نه تنها احمق اما اغلب تداخل با مبارزه با این بیماری اضافه کرد:

با تمرکز بر است که حمل یک بیماری هرگز به عنوان موثر به عنوان تمرکز بر چگونه به درستی از آن داشته باشد. ویروس مهم نیست که در آن شما را از آمد. هر کسی می تواند قرارداد آن است.

برای همه این دلایل سازمان بهداشت جهانی با صدور دستورالعمل چند سال پیش در مورد نامگذاری بیماری در راه است که آنها را توصیف دقیق و بدون stigmatizing مردم و یا مکان و یا تحریک غیر ضروری ترس است. بیماری در حال حاضر قرار است به نام بعد از خود علائم و خصوصیات و علت این بیماری اگر شناخته شده است. COVID-19 به “کروناویروس بیماری کشف شده در سال 2019” یک نام مناسب است.

تبلیغات

هنوز جناح راست افراطیون ادعا می کنند که نژادپرست لکه دار نمی نژادپرست است. کلیان کانوی اصرار دارد او نمی تواند تعصب در برابر مردم چین به دلیل او را به ازدواج مردی که مادر است از یک کشور است که در نیمه نزدیک به چین است. سناتور. Jon Cornyn (R-تگزاس) حفظ “چین مقصر است چرا که این فرهنگ که در آن مردم خوردن خفاش و مار و سگ و چیزهایی مانند آن.”

به عنوان جرایم ناشی از نفرت علیه آسیایی ها همچنان به افزایشدیابت مارشا بلکبرن استفاده از اصطلاح در Facebook (به عادلانه بود او را به بهانه های معتبر—او را از تنسی). اما این رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا که تشدید این مسئله با گفتن مطبوعاتی کاخ سفید از سپاه که نژادپرست لکه دار شد موضع رسمی ایالات متحده است.

تبلیغات

واشنگتن پست عکاس نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن را آماده اظهارات نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال خراشیده کردن کلمه “تاج” و جایگزین کردن آن با کلمه “چینی” نوشته شده در ریاست جمهوری, Sharpie.

تبلیغات

لعنتی, که مرد بد است.

او یک فاسد کینه توز گه یک انسان basking در درد او inflicts. مردم علنا گفتن او را که او مرتکب یک عمل نفرت و پاسخ او این است که بی تفاوتی. اما او عمدا متضاد استفاده از نژادی لکه دار کردن فقط یک شفاف, سفید supremacist تلاش برای منحرف کردن او از خود بی کفایتی. آن است که تنها ابزار است.

تبلیغات

بله سفید برتری و نژادپرستی دو چیز متفاوت هستند.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک مثال کامل از هر دو.


در تاریخ 3 فوریه سال 1870 ایالات متحده تصویب 15 متمم قانون اساسی ایالات متحده آمریکا است که اعلام کرد که حق رای “نباید انکار کرد و یا خلاصه توسط ایالات متحده یا هر دولت در حساب از نژاد و رنگ و یا وضعیت قبلی بردگی” با توجه به گزارش کمیسیون حقوق مدنی, قانون منجر به بیش از 700,000 سیاه ثبت نام رای دهندگانکمی outnumbering تعداد رای دهندگان سفید در جنوب.

تبلیغات

برای اولین بار در دهه سفید و دموکرات ها—دستور اصلی نژادپرستان—یک اقلیت در جنوب. با پشتیبانی از دولت فدرال هیچ نیروی کار رایگان و بدون زیرساخت های جنوبی سفید پوستان فقیر و از نظر سیاسی ناتوان است. بنابراین مؤتلفه رهبران و سفید پوستان در زمان یک رویکرد رمان.

آنها مقصر بودند.

سپس آنها شروع به جنگ.

در حالی که بسیاری از مورخان توصیف بازسازی به عنوان یک دوره از “ناآرامی های نژادی” مشخص شده توسط lynchings و “مسابقه شورش” این بدون شک یک جنگ است. شبکه ترور سلول است که در طول انجامید بازسازی رفت و با نام های بسیاری از جمله سفید League, the White Knights شوالیه سفید کاملیا—معروف ترین از همه در دایره “برادران” شناخته شده به عنوان Ku Klux Klan. شل کنفدراسیون تاریخی سفید اخوت همه یک هدف مشترک:

تبلیغات

کشتار به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.

Ku Klux Klan اعضا در کارولینای شمالی به قتل رسید یک سناتور ایالت به قتل یک سیاه شهر کمیسر و بدون محاکمه اعدام پس از رای دهندگان در سال 1870 که رژیم صهیونیستی. ویلیام جنگل هولدن اعلام کرد یک شورش به حالت تعلیق حکم ازادی (حق در برابر غیر قانونی بازداشت) و تحمیل حکومت نظامی. اما هیچ یک از بیش از 100 ترور رهبران بازداشت شده در “کرک-Holden جنگ” شد و تا کنون به جرم متهم است. در 25 اکتبر سال 1870 در Eva علا., سفید رادیکال را آتش هزاران نفر از شهروندان در یک تظاهرات سیاسی. در Laurens S. C., “ده یا دوازده نفر” ذبح شد روز بعد از 1870 دولت در انتخابات. کنگره بررسی کلان خشونت شنیده حساب از سفید پوستان و سیاه رای گیری کاستورهای بودن “پس منتظر” پس از رای گیری.

تبلیغات

من در مورد شما نمی دانم اما “پس منتظر” برای تلفن های موبایل ترسناک AF.

در سال 1871 کلان ذبح 30 نفر در نصف النهار را از دست ندهید.. هیچ کس نمی داند که چگونه بسیاری از افراد به قتل رسیده توسط یک گروه شبه نظامی اراذل و اوباش در یکشنبه عید سال 1873 در Colfax, La., اما یک نظامی گزارش لیست 81 مردان سیاه و سفید; یکی دیگر از 15 تا 20 جسد صید از رودخانه سرخ و دیگری 18 مخفیانه به خاک سپرده شد. در ماه اوت سال 1874 سفید لیگ کشته شدن حداقل ده freedmen در Coushatta La. در Coushatta قتل عام.

تبلیغات

به نحوی سفید, افراد جنگ داخلی در کون, whipping, سیاه شد مردم گسل.

در همان زمان به دلیل اقتصاد ضعیف و overspeculation (و کل مسابقه جنگ چیز), شرکت راه آهن کاهش دستمزد برای سفید راه آهن ساخت و ساز کارگران است. به جای تنظیم به رکود اقتصادی, سفید پوستان در غرب میانه و کشورهای غربی متهم دستمزد پایین مهاجران چینی که در استخدام حریص (یا ادراک) مدیران راه آهن. هراس از سال 1873 و بزرگ راه آهن اعتصاب از سال 1877 سوخت بیشتر ضد چینی خشم.

تبلیغات

Stoked با ترس است که خود را از همتایان چینی بودند در نظر گرفتن شغل سفیده بدون محاکمه اعدام 17-آمریکا کارکنان در کالیفرنیا در سال 1871. در وایومینگ در سال 1885, سفید, طلا, آینده نگر, کشته شدن 28 چینی معدن و تنظیم 79 از کارگران معدن ” خانه در آتش است. وایومینگ روزنامه های تایید شده اعمال سفیده توضیح داد که چینی بودند از بین بردن کشور مورد علاقه خود. در سال 1886 سفید شهروندان از سیاتل به معنای واقعی کلمه مجبور هر کارگر چینی به ترک شهر. سال آینده در اورگان 34 بیشتر کارگران به دار آویخته شدند در چه تبدیل به چینی کشتار یارو. حتی دولت پیوست. در سال 1882 از خروج چینی ها عمل شد و اولین قانون که مانع از کل یک گروه قومی از ورود به ایالات متحده, پایدار تا سال 1943.

که پس از جنگ جهانی اول رکود سوخت همان نوع سفید supremacist خشونت است. عصبانی سفیده سرزنش شغل-غارتگر “uppity” سیاه جنگ جهانی اول جانبازان برای رکود اقتصادی جرقه هزاران lynchings و 25 ضد سیاه شورش در قرمز تابستان” از سال 1919. نتیجه ethnonationalism افزایش داد به قانون مهاجرت 1924محرومیت ایتالیایی, یهودیان, آسیایی ها و لهستانی ها از ورود به کشور. هنگامی که سفید کاری-کلاس شد عصبی در مورد قبل از رکود بزرگ اقتصاد و شروع راهپیمایی از طریق خیابان با آگهی ها و اعلام در حال حاضر-بازیافت عبارت کلان دوباره ظهور به عنوان برجسته ضد یهودی و ضد مهاجر طرفدار آمریکا سازمان به عنوان آشکار در یک سال 1921 کنگره شنوایی:

[کلان] مخفف امریکا برای اولین بار — برای اولین بار در فکر اولین بار در عواطف و برای اولین بار در کهکشان سازمان ملل.

تبلیغات

صدا آشنا است ؟

البته همه می دانند که در 1940s آمریکایی با ژاپنی, میراث زندانی شدند در اردوگاه های کار اجباری اجرا شده توسط ارتش ایالات متحده پس از خلبانان بمباران پرل هاربر. اما در سان فرانسیسکو 1900 طاعون (pdf) ترساندن است به ندرت ذکر شده زمانی که مقامات در نهایت تصمیم به قرنطینه این شهر چینی بخش بعد به طور جدی با توجه سوزاندن کل بخشی از شهرستان به زمین. در 1910s نیویورک مقامات بهداشت سرزنش ایتالیایی ها برای وارد کردن فلج اطفال منجر به anti-ایتالیایی خشونت است. و برای برخی از دلیل دنور دوخته کل 1918 شیوع آنفولانزای که ما تماس بگیرید “آنفلوآنزای اسپانیایی” در آلمان و اروپای شرقی!

تبلیغات

در عین حال در اینجا ما دوباره.


یک ویروس نمی تواند ،

حتی اگر آن سرچشمه در چین مردم چین نه ابداع آن و نه دولت تزریق آن به شهروندان است. آمریکایی ها به ارمغان آورد و آن را به امریکا است. آن است که بیشتر چینی از جنون گاوی بیماری است که انگلیسی یا آبله مالاریا و آنفولانزا epidemic که نابود بومی جمعیت در سراسر آمریکا توسط اروپایی. اما زمانی که این ایده از آمریکا استثنایی از ترکیب با سفید امتیاز این نتایج در یک انفجار “تقصیر من نیست.”

تبلیغات

قوانین نژادپرستی دستور که سفیدی چیست ؟ برعکس هر شکست باید شخص دیگری را انجام می دهند. سرزنش یک ویروس خاص ملیت یا قومیت است که عواقب طولانی تر از وقوع آنها القاء کنند. در عین حال حتی اگر خود را به وضوح قابل شنیدن سوت سگ منجر به خشونت و نفرت و بی عدالتی غیر قابل تصور تهمت و شرکت خود نژادپرستانه رفقای خواهد شد هنوز هم نقطه انگشتان خود را در همه چیز سیاسی غم انگیز جنایات نفرت موجب از خود نفرت شد.

درست است. اگر شما جرات بپرسید که چرا آنها اختصاص داده شده در یک مسابقه به یک submicroscopic ارگانیسم آنها قسم می خورم که آنها تا به حال “نژادپرستانه استخوان” برداشته شده از بدن خود را. سپس از آنها بپرسید که چرا شما همه چیز در مورد نژاد. آنها ادعا می کنند که شما واقعی نژادپرست است. و یا معکوس نژادپرست است. و یا یک نژاد-baiter.

تبلیغات

ببینید که چگونه کار می کند ؟

اما آنها می دانند که تنها یک بیماری مسری است که یک مسابقه به آن متصل است:

سفید برتری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de