خرس عاشق زباله است. و کلرادو پارک ها و حیات وحش است که داده ها را به آن را اثبات کند.

وجود دارد بیش از 5,300 خرس تماس در کلرادو در سال 2019 به دولت به عنوان نهاد مدرن سیستم ردیابی برای تعیین چگونگی بزرگ, باردار شدن پستانداران در حال تعامل با انسان است.

شایع ترین دلیل خرس در تماس با انسان: سطل زباله. یک سوم از تمام خرس گزارش به کلرادو پارک ها و حیات وحش درگیر رد تا کنون علت خرس عادت.

“خرس که پیدا کردن مواد غذایی خود را در اطراف خانه و یا در جامعه خود را اغلب از دست دادن طبیعی خود را گريزى از مردم” جیسون رس یک پارک ها و حیات وحش گفت در انتشار اخبار. “هنگامی که آنها پیدا کردن زباله های بعدی جای آنها ممکن است نگاه کنید به بیشتر مواد غذایی که در داخل خانه خود را.”

Bear in garbage can
یک خرس بوییدن و اطراف سطل زباله می تواند در ماه ژوئیه سال 2019 در بولدر. عکس حسن نیت ارائه میدهد از کلرادو پارک ها و حیات وحش

دولت هم دنبال 517 گزارش خرس ورود به خانه های مردم را با یکی دیگر از 303 خودرو نمیتوانیم. پرنده-فیدر led 397 خرس ،

اما زباله ها دور شد و به علت همه گزارش ها از خرس در کلرادو با 1,728 رؤیت حسابداری برای یک سوم از آنها.

بسیاری از خرس گزارش است که این اخبار شامل اعمال مخرب توسط حیوانات بزرگ اما CPW اشاره کرد که 92 خرس بودند معدوم در سال گذشته ساخت تا تنها 1.7 درصد از سال را گزارش خرس در تضاد است.

سیستم جدید برای اولین بار خطوط جریان داده ها از سراسر کشور کمک به حیات وحش افسران بهتر است کمی مسائل. در گذشته گزارش شد سگمنتال. در حال حاضر حیات وحش افسران می ها و گزارش به طور مستقیم از طریق یک برنامه قرار می دهد که همه آنها در یک مکان.

“بخش عظیمی از دانستن در مورد این گزارش ها این است که ما می تواند به جلوگیری از مشکلات کوچک از رشد به مشکلات بزرگ” رس در مصاحبه ای گفت:.

در حالی که داده ها را فراهم می کند بینش جدید به مردم چگونه می تواند به جلوگیری از خرس تعاملات CPW اشاره می کند که “به احتمال زیاد وجود دارد تعداد مساوی از انسان و خرس تعاملات که گزارش نشده.”

کلرادو پارک ها و حیات وحش ارائه شده چند نکته برای حفظ خرس حمله به خانه و سرقت مواد غذایی و یا ساخت خوب جدید دندانه که در خانواده مینیون:

  • جوامع یا HOAs باید موسسه خرس متمرکز زباله احکام. خرس-ظروف اثبات و dumpsters باید به طور منظم تمیز با آمونیاک یا سفید کننده در حالی که خرس-اثبات دیوار و یا نرده ها برق نگه داشتن حیوانات از گرفتن ناخواسته خود را تکه تکه.
  • اجتناب از قرار دادن فیدر پرنده در خارج از مارس از طریق پایان ماه نوامبر. “اجازه دادن به خود فیدر پرنده تبدیل به خرس فیدر بچه خرس که آن را امن برای نزدیک به مردم و خانه ها به دنبال غذا” CPW گفت.
  • نگه داشتن ماشین درب و پنجره های بسته و قفل شده است اگر شما پارک خارج. آیا نگه داشتن هر چیزی را با یک بو در خودرو از جمله آب نبات آدامس فرشنرس هوا, سطل زباله, لوسیون و ضد شوره سر لب
  • صفحه نمایش نمی خواهد نگه داشتن خرس ما از خانه خود را. نصب محکم دروازه یا میله در سطح پایین تر ویندوز و نصب دور درب دستگیره است که خرس می کشیدن یا فشار باز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>