خود راک استار

خود راک استار – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 23, 2020, 09:16 IST | Jaison Lewis | بمبئی

در جیب شما نهفته است یک استودیوی موسیقی است که به عنوان همه کاره آن را به عنوان قدرتمند است. بار تلفن خود را با این برنامه به استعداد خود یک خروجی مولد

Walk Band

پیاده روی گروه اندیشه پاسخ به گروه گاراژ. آن است که احتمالا آنچه گروه گاراژ بود چند سال پیش. شما می توانید حلقه های درام, استفاده از حلقه از پیش ساخته شده برای ترتیبات بازی مجازی درام و گیتار درست مثل شما می توانید در گروه گاراژ. اما انتخاب از حلقه محدود هستند وجود ندارد گیتار, FX, درام پد است که به عنوان پاسخگو است. برای اندروید, این است که نزدیک ترین است به گروه گاراژ که هنوز هم باعث می شود آن را یک تجربه سرگرم کننده برای تازه کار و شما می توانید آن را به موسیقی مناسب و معقول. یکی منفی—و این یکی از بزرگ است—این مجموعه از تبلیغات است که شما مجبور به تماشای مگر اینکه شما می خواهید به چنگال R200 به صورت دائم وضعیت VIP.

پلتفرم: آندروید
رایگان

نگاهی خلاق Vocal Recorder

Take Creative Vocal Recorder

این برنامه ضبط صدا شما اجازه می دهد ضبط و نیشگون گرفتن و کشیدن صدای خود را به آن صدا را کامل است. شما می توانید با استفاده از آن برای ضبط موسیقی ساز نیز هست. نگاهی خلاق نیز ساخته شده است در حلقه ها و ضربه برای کمک به شما در ایجاد موسیقی خود را. شما می توانید ویرایش و آهنگ و لحن صدای خود را به صدا را بر روی زمین یا حتی الکترونیکی, اگر شما می خواهید به. این نرم افزار همچنین به شما امکان ایجاد هارمونی با دو برابر کردن صدای خود را. بهترین بخش این است که آن همه در دسترس است به صورت رایگان. متاسفانه این فقط برای دستگاه های iOS.

پلت فرم: سیستم عامل iOS
رایگان

Voloco

Voloco

Voloco یک ابزار بزرگ اگر شما می خواهید برای ضبط رپ در رفتن است. این برنامه اجازه می دهد تا شما بار backing track یا چیزی از خود را انتخاب و یا چیزی است که شما می خواهید به آواز خواندن ، سپس شما می توانید مجموعه ای از کلید است که خواننده خود را خواهد شد در تنظیم شده است. شما می توانید مجموعه های مختلف تنظیم صدای خواننده و ضبط صدای خواننده و یا بیش از رپ موسیقی است. برنامه به طور خودکار لحن خواننده خود را به کلید اساسا به شما که autotune. Voloco بیشتر است اما آنها باید حق بیمه اثر است که شما می توانید با عضویت در. شما همچنین می توانید به اشتراک گذاشتن خلقت خود را در پلت فرم خود را برای برخی از شهرت فوری.

پلتفرم: iOS, Android
رایگان

Music Maker Jam

Music Maker Jam

Music Maker Jam نهایی تازه کار موسیقی-ساخت ماشین. این ویژگی های از پیش ساخته شده نمونه که شما می توانید ترکیب خود را هشت کانال میکسر. اضافه کردن FX و تنظیم سرعت به صورت منحصر به فرد خود را صدا. این نرم افزار دارای یک مجموعه بزرگ از نمونه های صوتی. وجود دارد یک دسته از آنهایی که آزاد اما بسیاری از آنها شما باید برای باز کردن قفل با استفاده از سکه ها. اگر شما در کسب سکه به اندازه کافی شما می توانید آنها را با استفاده از پول واقعی. هنگامی که شما انجام می شود با شاهکار خود را شما می توانید به اشتراک گذاری آن در موسیقی ساز جم جامعه برای unsuspecting پیروان در رسانه های اجتماعی.

پلتفرم: iOS, Android
رایگان

FL Studio

FL Studio

Fruity Loops Studio یک قطعه بسیار عالی از نرم افزار است که اگر استاد به شما اجازه تولید آلبوم-شایسته قطعات. آن را ساخته شده در میکسر synthesiser دق ماشین مجازی صفحه کلید و قابلیت ضبط صدا زندگی می کنند. شما همچنین می توانید دانلود نمونه ها و استفاده از آنها برای آهنگ های صوتی خود را و اضافه کردن جلوه به هر یک ساز خود را. حرکت نزولی تنها به FL Studio است که شما نیاز به دانستن آنچه شما انجام می دهند برای دریافت بیشتر از آن. شما نمی توانید فقط آن را انتخاب کنید تا به عنوان یک تازه کار و بال آن.

پلتفرم: iOS, Android
قیمت: تومان 300 به بعد

گروه گاراژ

Garage Band

اگر شما صاحب یک دستگاه iOS به خصوص اپل و سپس گروه گاراژ به عنوان یکی از برنامه های شما باید نصب کنید. آن است که یک قطعه ای قدرتمند از نرم افزار است که می تواند کمک به شما را به موسیقی اما در همان زمان آن را بسیار نزدیک و شما واقعا می تواند بسیاری از سرگرم کننده با آن. این نرم افزار ویژگی های لمسی ابزار که شبیه ابزار واقعی از جمله درام کل مجموعه صفحه کلید و گیتار. شما همچنین می توانید اضافه کردن حلقه خارجی و استفاده از یک دسته از FX به تولید آهنگ های خود را. این نرم افزار همچنین پشتیبانی از زنده گیتار, اقدام مانند یک FX پدال است که می تواند ایجاد صداهای مختلف است.

پلت فرم: سیستم عامل iOS
رایگان

تولید برق از هوا نازک

Make electricity out of thin air

دانشمندان در دانشگاه ماساچوست امهرست را توسعه داده اند یک دستگاه است که می تواند ایجاد برق از رطوبت در هوا است. یافتن گزارش شده در مجله طبیعت است. این دستگاه به نام هوا-gen. پایین فیلم استراحت بر روی یک الکترود در حالی که یک الکترود کوچکتر را پوشش می دهد که تنها بخشی از نانوسیم فیلم نشسته در بالای صفحه. فیلم adsorbs بخار آب از جو است. ترکیبی از هدایت الکتریکی و شیمی سطح از ساخت نانوسيم های همراه با منافذ ريز بين ساخت نانوسيم های درون فیلم ایجاد شرایط است که تولید یک جریان الکتریکی بین دو الکترود.

مایکروسافت به ارمغان بیاورد آنتی ویروس برای سیستم عامل iOS و آندروید

Microsoft to bring antivirus to iOS and Android

مایکروسافت قصد دارد تا خود را مدافع نرم افزار آنتی ویروس برای آندروید و دستگاه های iOS بعد از این سال. مدافع پیشرفته حفاظت از خطر (ATP) را به رفع یک مشکل رو به رشد بدافزارها و برنامه های مخرب است که در حال حاضر هدف قرار دادن گوشی های تلفن همراه. همراه با حفاظت از نرم افزار های مخرب مدافع نیز کمک خواهد کرد که جلوگیری از مردم را از مراجعه به مقصد آنلاین که ناامن هستند.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>