یک trendsetter با بلوز طرح ضرب و شتم تمام کلیشه آنهایی که مانند یک رئیس

یک trendsetter با بلوز طرح ضرب و شتم تمام کلیشه آنهایی که مانند یک رئیس – شیوه زندگی

منتشر شده در تاریخ: Jul 15, 2020, 15:03 IST | همکاری محتوا | بمبئی

فقط بلوز شده است نمادی از احیای سنتی سارافان بلوز مد در هند.

Just Blouses by Vaishali Shah

فقط بلوز توسط Vaishali شاه

فکر پوشیدن یک بلوز با طراحی معمول حتی نباید سرگردان ذهن خود را از آنجا که ما برخی از نمونه سارافان بلوز طرح به گرفتن همه توجه از فقط بلوز.

به عنوان یک مدیر عامل و موسس فقط بلوز دست Vaishali شاه انجام داده است بسیاری تاثیر را در جامعه با تغییر مفهوم سارافان بلوز. در یک سفر کوتاه از 4 سال فقط بلوز همچنان به نام میان هند پس از نامها در صنعت مد است.

فقط بلوز شده است نمادی از احیای سنتی سارافان بلوز مد در هند.

فقط بلوز شما می توانید خندق قدیمی سارافان بلوز و انتخاب کردن برای پایدار, آخرین و mutli styleable بلوز طرح های است که می تواند تیمی نه تنها با سارافان اما با lahenga, شلوار, denims دامن کوتاه, plazzo, dhoti و کت و کاپشن و غیره.

Just Blouses By Vaishali Shah

هیچ پایان دادن به خلاقیت و طراوت طرح وقتی که می آید به بلوز بپوشید.

بلوز طرح فقط بلوز روند در رسانه های اجتماعی به عنوان آنها فرسوده و مدل دهید با بسیاری از تله مشهور است.

از دست ندهید. Vaishali شاه فوق العاده خلاق به مطمئن شوید که بلوز می شود تمام توجه آن را سزاوار با او را ضرب و شتم و تجربی بلوز طرح است.

معمولی و ساده بلوز طرح است لوازم و دوران پایدار طراح لباس وارد کرده و پس از راه اندازی فقط بلوز.

مشتریان فقط بلوز عشق به ایجاد یک بیانیه مد و لباس خود یک نگاه جذب می کند و با ترکیب و تطبیق و جفت شدن پایدار طراح لباس از مورد علاقه خود را فقط بلوز رسانه ها.

فقط بلوز مجموعه و ساری draping سبک قطعا باعث می شود شما نشان می دهد دزد و نگاه کمتر از یک سردستهزنان خواننده اپرا.

بسیاری از شناخته شده مشهور مانند arsen ostrovsky matharu, kishwer braga, muskaan khubchandani شیلپا agrawal و غیره کاملا خرد کردن بیش از JB مجموعه.

بنابراین بدون ado بیشتر, سرعت boommark آخرین بلوز طرح از فقط بلوز و ذبح لباس خود را که در حال صحبت از شهر!

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de