BCCI جمهور Sourav Ganguly فراهم می کند به روز رسانی در هند-پاکستان مشارکت در آسیا جام 2020

هیئت مدیره کنترل کریکت در هند (BCCI) رئیس جمهور Sourav Ganguly تایید کرده است که جام ملت های آسیا سال 2020 برگزار خواهد شد در دبی با هر دو کشور هند و پاکستان در نظر گرفتن بخشی در آن است.

“جام ملت های آسیا برگزار خواهد شد و در دبی و هند و پاکستان را بازی خواهد کرد” Ganguly به خبرنگاران گفت: در باغ بهشت.

Ganguly در حال حاضر در دبی خود را برای شرکت در مسابقات آسیایی کریکت شورای (ACC) در جلسه برنامه ریزی شده را در 3 مارس.

47 ساله نیز مورد تحسین قرار گرفته زنان هند را در تیم شان اخیر top-notch اجرای برنامه در ICC T20 World Cup این ماه اما ادعا کرد که وجود ندارد یک مورد علاقه در این سال است.

“برخی از آنها در حال بازی کریکت عکس و واجد شرایط. هیچ کس علاقه مندی ها در مسابقات جهانی. آنها به خوبی کنار بیایید ببینید که در آن آنها پایان” Ganguly گفت.

سابق تیم هند کاپیتان همچنین حمایت Virat Kohli و پسران خود را به آمده در تست دوم مقابل نیوزیلند پس از مردان در آبی شد outclassed در اولین مسابقه با 10 ویکت.

“آنها آمده اند قبل از. من مطمئن هستم که آنها گزاف گویی خواهد شد دوباره. هنوز هم وجود دارد یک آزمون باقی مانده” Ganguly اضافه شده است.

بازدید کنندگان نیز خواهد بود بدون ستاره هاي Ishant Sharma, که یک بار دیگر دچار یک راست مچ پا آسیب در آموزش.

دهلی هاي دگرگون خوب در هند net جلسه در روز پنج شنبه او را در هر نوع از آموزش در روز جمعه پس از اتهام اطلاع رسانی به مدیریت تیم خود را در مورد, درد, دست راست مچ پا.

Umesh Yadav شده است نام خود را به عنوان جایگزینی در این بازی 11 برای هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>