منطقه خلیج ممنوعیت کیسه های خرید قابل استفاده مجدد در میان Coronavirus بیماری همه گیر. بله شما که راست


Illustration for article titled Bay Area Bans Reusable Shopping Bags Amid Coronavirus Pandemic. Yes, You Read That Right

عکس: شاتر

Coronavirus همه گیر شده است تا مردم نیاز به اقدامات احتیاطی است که هرگز رخ داده است به ما در هر وضعیت دیگر. برخی از این اقدامات بهداشتی ممکن است به نظر می رسد بیش از بالا, اما هی این جایی است که ما در حال حاضر.

با توجه به Politico, the San Francisco Bay Area—مسلما یکی از پیشرفته ترین سازگار با محیط زیست آگاهانه مناطق در ایالات متحده آمریکا—تنها نهاد سیاست جدید ممنوعیت استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی.

صنعت پلاستیک دارای لابی در سطح فدرال و در نیویورک نیوجرسی و کشورهای دیگر تصریح می کند که اغلب نشسته کیسه های قابل استفاده مجدد هستند باغ برای coronavirus که تحقیقات اولیه نشان می دهد باقی می ماند می تواند بر روی سطوح. اما تا کنون وجود نداشته است و شواهد از صنعت لابی در کالیفرنیا است.

تبلیغات

ماه گذشته منطقه خلیج برقرار دقیقترین اقدامات دیده می شود در ایالات متحده آمریکا در آن زمان در تلاش برای مهار گسترش سریع coronavirus بنابراین آن را کاملا تعجب آور است که این منطقه خواهد بود که برای اولین بار برای انجام کاری این شدید. اما هنوز هم…این است که منطقه خلیج ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا.

این اتفاق می افتد در کشور است که ممنوع single-استفاده از کیسه های پلاستیکی در سال 2016 و در آن رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom امضا اولین دولت قانون در کشور محرومیت هتل از استفاده از این پلاستیک بطری های شامپو. در حال حاضر منطقه خلیج ممنوع است نه تنها کیسه های خرید اما لیوان و سایر ظروف قابل استفاده مجدد مردم به طور معمول به هنگام خرید در فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها و مانند آن.

قابل پیش بینی برخی از “سبز” طرفداران ناراضی هستند.

“این ترس از آوردن کیسه های قابل استفاده مجدد به فروشگاه ها غلط است اما من قطعا درک کنند که چرا کارکنان فروشگاه نمی خواهید برای رسیدگی به کسی دیگری چیز” علامت موری مدیر اجرایی کالیفرنیا در برابر اتلاف گفت: Politico. “من نمی خواهد هر گونه انتظار است که کسی در حال رفتن به قرار دادن مواد غذایی به کیف من است که من از خانه به ارمغان آورد.”

تبلیغات

جیم Arby مدیر استراتژیک مبارزات برای ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 5 احساس متفاوت در مورد این حرکت گفت: از آنجا که منطقه خلیج انجام این کار تا کنون در جلوگیری از گسترش COVID-19 عفونت او اعتماد مقامات در این تصمیم گیری.

“اگر شما نگاه کنید که چگونه منطقه خلیج باعث شده است تا در تمام این, آنها چراغ در پناهگاه در محل برای اولین بار,” او گفت:. “آنها پاسخگو بودن به آنچه در خارج وجود دارد. از نظر ما مهم است که پاسخگو و فعال باشید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de