آرایشگاه زیبایی سرو در ماهاراشترا برای باز کردن از ژوئن 28

ماهاراشترا دولت تصمیم گرفته است تا اجازه دهد آرایشگاه, سالن و سالنهای زیبایی برای از سرگیری عملیات از 28 ژوئن در دولت تحت ماموریت خود را دوباره شروع فاز چهارم.

“آرایشگاه, سالن و سالنهای زیبایی با محدود با ورود قبل از قرار ملاقات فقط. تنها انتخاب خدمات مانند کوتاه کردن مو رنگرزی مو, نخ و غیره مجاز است. پوست خدمات مرتبط را اجازه داده نمی شود در حال حاضر. این باید به صورت برجسته نمایش داده می شود در مغازه ها” خواندن منظور از دولت.

دستور همچنین گفت: این سالن باید پایبند به دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) در بهداشت و پاکیزگی و کارکنان باید پوشیدن دنده محافظ از جمله دستکش و پیش بند و ماسک. “همه ایستگاه های کاری باید sanitised پس از هر سرویس. تمام زمینه های مشترک و طبقه باید sanitised پس از هر دو ساعت” منظور اضافه شده است.

این ماهاراشترا دولت تمدید COVID-19 مستند تا 30 ژوئن. در مه 31, آن را صادر کرده است, بخشنامه به سهولت محدودیت تحت ورزش نامیده می شوند به عنوان ” ماموریت شروع دوباره.

4,841 موارد جدید COVID-19 و 192 مرگ و میر گزارش شده در ماهاراشترا در روز پنج شنبه.

با توجه به وضعیت بهداشت و درمان بخش 3,661 بیماران بهبود یافت و مرخص شد امروز در ماهاراشترا در حالی که در مجموع 77,453 بیماران مرخص شده است.

کل coronavirus موارد در ماهاراشترا رسیده اند 1,47,741 از جمله 63,342 فعال موارد و 6,931 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de