باربارا اسمیت
عکس: دیوید یلن (از طریق برنی ساندرز کمپین)

DES MOINES, آیووا—باربارا اسمیت یکی از اعضای موسس سیاه فمینیستی Combahee رودخانه جمعی است که اصطلاح “سیاست هویت” است تایید بهداشت ، برنی سندرز برای رئیس جمهور ریشه آموخته است.

در یک مصاحبه اختصاصی اسمیت که تایید ساندرز در سال 2016 گفت: دلایل خود را برای حمایت او را دوباره روشن شد.

تبلیغات

“از همه افرادی که در حال اجرا هستند برنی ساندرز که تعهد سیاسی نزدیک ترین منعکس و چین با تعهدات سیاسی که من در طول زندگی من,” او گفت:. “او درک بسیار عمیق تر از آنچه در این وضعیت است که چرا ما باید بی عدالتی و نابرابری و ظلم و ستم و تبعیض و یا هر کلمه شما استفاده برای توصیف یک جامعه نیست که عملکرد راه است که آن را باید در عملکرد. او نافذ ترین, بیشترین درک که در آن همه که می آید.”

Briahna شادی, خاکستری, ملی, دبیر مطبوعاتی برای Sanders, کمپین گفت: ریشه است که کمپین “بسیار افتخار را به دست آورده اند به حمایت از یکی از برجسته سیاه و کنشگران فمینیست در تاریخ آمریکا است. باربارا اسمیت کار برجسته به هم پیوسته ستم از نژاد و جنسیت و هویت و گرایش جنسی و کلاس کمک به توانمند سازی میلیون ها نفر از مردم در مبارزه برای اساسی برابری. که مبارزه با مرکزی به این کمپین و ما با فروتنی به دست آورده او را پشتیبانی می کند.”

در علاوه بر این به او علمی کار اسمیت نیز خدمت کرده است در انتخاب ، او در خدمت دو دوره به عنوان یک شهر councilwoman در آلبانی, n. y., بین سال های 2005 و 2013. او تایید می آید فقط به عنوان رای دهندگان در ایالت آیووا آغاز caucusing در اینجا که در آن ساندرز یکی از مورد علاقه های شما را به نفع خود.

ساندرز شده است برای انتقاد از نداشتن یک مسابقه تجزیه و تحلیل. اما اسمیت به شدت به عقب هل در آن روایت و اضافه کرد که او متناسب در چارچوب سیاست هویت و هشدار در برابر سوء استفاده از این واژه از آن هدف در نظر گرفته شده.

تبلیغات

“راه آن استفاده شده است در دهه گذشته بسیار متفاوت از آنچه ما در نظر گرفته شده,” او گفت:. “این Combahee رودخانه جمعی یک نژاد و طبقه و جنسیت و تمایلات جنسی پلت فرم و تجزیه و تحلیل. ما نوشت: در بیانیه ای که تمام سیستم های ظلم و ستم هستند به هم پیوسته, او گفت:.

“هنگامی که ما استفاده از اصطلاح” سیاست هویت ” ما در واقع این ادعا که زنان حق دارند به تعیین خود ما برنامه های سیاسی. ما به عنوان زنان ما در واقع تا به حال حق به ایجاد سیاسی اولویت ها و برنامه ها و اقدامات و راه حل های بر اساس تجارب ما در داشتن این همزمان هویت—که شامل هویت های دیگر از طریق کار در کلاس, گی, لزبین, دوجنسي, و غیره. به طوری که چیزی است که ما به معنای آن است. که معنی نیست که ما نمی مراقبت در مورد افراد دیگر شرایط بی عدالتی است. ما می خواهم کاملا معنی نیست که ما کار می کنند با افرادی که تنها یکسان به خودمان. ما این معنا نیست که. ما به شدت اعتقاد در ائتلاف و همکاری با افراد مختلف در سراسر هویت در مشکلات شایع است. من فکر می کنم که ساندرز کمپین و نامزد خود را کاملا مطابق با آنچه ما به معنای هویت سیاست است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de