بانک ها ممکن است قدرت خود را به محرک بررسی و استفاده از آن را به پرداخت وام و هزینه ها: گزارش


Illustration for article titled Banks May Have the Authority to Take Your Stimulus Check and Use It to Pay Off Loans and Fees: Report

عکس: شاتر

آن را نمی ممکن است پوشش همه چیز, اما برای افرادی که کار از دست داده اند و یا حقوق و دستمزد با توجه به کروناویروس شیوع محرک چک وعده داده شده به آنها توسط دولت فدرال می تواند به معنای تفاوت بین قرار دادن مواد غذایی بر روی میز و پرداخت صورتحساب و یا قادر به انجام هر دو. تصور کنید که این تاثیر در افراد و خانواده ها اگر بانکداران شروع به متوقف کردن آن کمک بودجه قبل از آنها می تواند رسیدن به دست کسانی که به شدت به آنها نیاز دارید به منظور پرداخت وام های بانکی و هزینه.

تبلیغات

با توجه به یک گزارش توسط آمریکا چشم انداز وزارت خزانه داری را اساسا داده بانک چراغ سبز برای انجام درست آن. در طول یک وبینار با مقامات بانکی در هفته گذشته وزارت خزانه داری رسمی رندا کنت بود پرسید: “آیا این پرداخت می تواند موضوع را به مجموعه ای از بانک که پول سپرده شده است اگر دریافت کننده وجه مدیون برجسته وام و یا پرداخت های دیگر به بانک.” کنت پاسخ داد و گفت که “هیچ چیز در این قانون است که مانع آن عمل” و دستور به بانک ها برای مشورت با وکلای مدافع خود را در مورد آنچه که آنها باید انجام دهید.

با توجه به چشم انداز یکی از شرکت کنندگان در وبینار که خواست ناشناس بماند گفت که کنت کلمات به طور کلی ترجمه به معنی: “ما نمی خواهیم به می گویند هر چیزی به صراحت و در حال گفتن شما را به یک تصمیم گیری کسب و کار.”

تبلیغات

مسئله این است که در حالی که قانونگذاران معاف چک از استفاده می شود به پرداخت بدهی فدرال و یا سازمان های دولتی هیچ گونه معافیت تمدید شد به جمع خصوصی با وجود این واقعیت است که وزارت خزانه داری می کند باید اقتدار به آن اضافه شده معافیت و باید حتی شده emplored توسط ده ها تن از اعضای کنگره و دولت به طور کلی وکیل به انجام این کار.

از چشم انداز:

کنگره هم به خزانه قدرت تحت بخش 2201(h) از اهمیت عمل به نوشتن قوانین معافیت از پرداخت از بدهی خصوصی جمع آوری شده است. سنسور. Sherrod قهوه ای (D-OH), Ron Wyden (D-OR) و الیزابت وارن (D-MA) نوشت و به خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin در مارس 3, اصرار او را به نوشتن قوانین به آن اثر است. قهوه ای بعد از همکاری با جمهوری جاش هاولی (R-MO) به درخواست برای همان چیزی که.

روز دوشنبه 25 دولت به طور کلی وکیل (23 دموکرات و دو خواهان) نیز خواسته خزانه به موضوع قوانین و مقررات برای حفاظت از مراقبت در عمل پرداخت از تامین خواسته. متعدد طرفداران مصرف کننده به دنبال این روشن نیز هست. “[خزانه] است که توانایی به می گویند که این پرداخت معاف هستند و آنها در حال انجام این کار گفت:” لیزا Stifler که منجر به جمع آوری بدهی کار در مرکز مسئول وام.

افرادی که مدیون بدهی های برجسته بر روی وام های بانکی نیست و تنها کسانی که به طور بالقوه می تواند هدفمند توسط بانکداران برای تسکین صندوق تامین خواسته. با توجه به چشم انداز ناشناس بانکی رسمی ترسیم یک سناریوی مربوط به “زامبی” حساب که در آن “اگر شما پرداخت مستقیم در فایل با IRS و پرداخت است که رفتن به این موسسه حتی اگر حساب بسته شده است.” به عبارت دیگر مشتریان که بسته یک حساب کاربری و یا فکر آنها بسته به حساب اما در واقع در سمت چپ آن باز با تعادل منفی—و در نقل مکان به یکی دیگر از بانک می تواند محرک بودجه اختصاص داده شده توسط بانک آنها از چپ به پرداخت هر چه تعادل و یا هزینه هنوز هم بدهکار است.

در این زمان بحران یکی امیدواریم که هیچ banker خواهد بود بنابراین فاقد انسانیت است که آنها را دور کمی از امداد رسانی است که افرادی که در حال حاضر در تلاش اند که در آینده به آنها. اما در یک جهان که در آن حرص و آز و بی تفاوتی تمایل به ایستادن در راه حسن نیت متعلق به بخش خصوصی بانک ها اعطا می شود قدرت را به مردم پول محرک فکر ترسناک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im