بنگلور به ارمغان می آورد منحصر به فرد دوران بارداری و پس از زایمان سالن و آبگرم خدمات نام کودک کاما’

بنگلور به ارمغان می آورد منحصر به فرد دوران بارداری و پس از زایمان سالن و آبگرم خدمات نام کودک کاما’ – شیوه زندگی

به روز شده: May 06, 2020, 14:25 IST | همکاری محتوا | بمبئی

فقط به عنوان منحصر به فرد به عنوان مفهوم کل از سالن و آبگرم نام کودک سوترا می کند کامل عدالت به خدمات ارائه شده به mommies و نوزادان.

آیا شما انتظار? آن زمان شما با قرار دادن پای خود را شل کنید و زمانیکه برای بسته نرم افزاری از شادی که فقط در مورد به بخشی از زندگی شما و خانم Hajera Lahir Kudroli به ارمغان می آورد شما بهترین سالن و آبگرم خدمات خواهد بود-مامان و تازه متولد شده بچه ها.

فقط به عنوان منحصر به فرد به عنوان مفهوم کل از سالن و آبگرم نام کودک سوترا می کند کامل عدالت به خدمات ارائه شده به mommies و نوزادان.

کودک سوترا است همه چیز در مورد ترویج روحی و جسمی خوبی بودن مادران به مادران و نوزادان. آنها را 360 درجه خدمات با شروع از بارداری, تمدید تا پس از بارداری و پس از آن برای شما بسته نرم افزاری از شادی در تلاش برای Babysutra منحصر به فرد و هیبت الهام بخش را تجربه کنند.

هدف اولیه از نوزاد سوترا است برای حمایت از الهام بخش و توانمند سازی زنان در طول بارداری از تولد و والدین.

سالن و آبگرم نوزاد و ماساژ آب درمانی همراه با رضایت بخش ترین تجربه.

تاسیس شده توسط Hajera Lahir Kudroli سالن باز قرار است به اتفاق در 8 مارس سال 2020 در KHB مستعمره 5 بلوک Koramangala, Bangalore.

صحبت کردن در مورد همان خانم Kudroli سهام “آن را به من می دهد لذت بسیار زیاد به اعلام جدید من سالن و آبگرم خط به نام عزیزم سوترا. من خوشحال برای شروع این سرمایه گذاری یک مفهوم منحصر به فرد است که به ارمغان می آورد شادی می شود مادران و نوزادان کودکان و نوجوانان. به عنوان بعد از راه اندازی تا در نهایت ما در نوزاد سوترا به دنبال به جلو به حمایت و عشق”.

کودک سوترا برای شما آورده شده است Hajera Lahir Kudroli و سر از کسب و کار است Rini جورج که نقش عمده ای در حمایت از دست این آینده سرمایه گذاری.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de