Bandimere جاده سریع السیر ايميل COVID-19 محدودیت اجازه می دهد بیش از حد بسیاری از طرفداران Jeffco مقامات می گویند

کشیدن مسیر مسابقه در Morrison است که در آب داغ با Jefferson County مقامات بهداشتی به اتهام اجازه می دهد بیش از حد بسیاری از طرفداران در جمع تخلف دولت از قوانین به معنای آهسته گسترش جدید کروناویروس.

نامه ای از Mark Johnson, مدیر اجرایی, Jefferson County بهداشت عمومی به Bandimere جاده سریع السیر ابراز نگرانی از آن تا به حال نقض قوانین اجازه می دهد حداکثر 175 نفر در وقایع در فضای باز و نیاز است که گروه های مختلف از خانواده نشستن و یا ایستادن حداقل شش فوت از هم جدا.

بلیط های در حال فروش برای تمام صندلی ها در تمام ردیف ها برای پیگیری حوادث است که می تواند اجتماعی فاصله غیر ممکن جانسون گفت.

حداقل برخی از کسانی که بلیط با یک بوفه-سبک وعده غذایی نیز ممنوع است تحت دولت در بخش بهداشت و درمان این قوانین به دلیل نگرانی شام را تصویب ویروس, او گفت:.

Bandimere صاحبان نمی بازگشت پیام از دنور پست به دنبال نظر در مورد سلامت بخش نامه و یا هر گونه اقدامات احتیاطی آنها مصرف شد.

جاده سریع السیر بعدی رویداد بزرگ است که علاوه بر ترمز ماشین جت اتباع در روز شنبه با توجه به وب سایت خود را.

نامه ای از Jeffco بهداشت دستور پیگیری برای ارائه یک طرح مطابق با COVID-19 قوانین توسط 5 p. m. دوشنبه. سلامت, سخنگوی وزارت, اشلی, شدید گفت: آنها تا به حال دریافت یک در پایان کسب و کار.

اگر Bandimere نمی پیروی, Jefferson County health department کار خواهد کرد با گروه کلرادو بهداشت عمومی و محیط زیست به منظور تعیین مراحل بعدی, شدید گفت.

“ما می خواهیم در نظر گرفتن تمام گزینه های قانونی” او گفت:.

به طور معمول یک شهرستان آژانس بهداشت عمومی را اجرا یک دستور هر چند دولت می تواند گام اگر در یک شهرستان نمی تواند و یا نمی خواهد, سخنگوی دولت در بخش بهداشت و درمان گفت. توصیه این است که سعی کنید برای حل این مشکل با تسهیلات قبل از حرکت به مرحله مانند آن سفارش بسته, او گفت:.

حداقل یک مسیر دیگر است که عامل این تابستان اما بدون جمعیت. کلرادو ملی جاده سریع السیر در نزدیکی ایری است برگزاری مسابقات در این سال بدون تماشاگر.

حرفه ای دیگر رویدادهای ورزشی از جمله مسابقات گلف نیز جلوتر رفته اند بدون تماشاگر.

اندی Yamashita کمک به این داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de