شهردار بالتیمور برنارد ‘جک’ جوان خواستار ساکنان برای جلوگیری از تیراندازی یکی دیگر از آنجا که بیمارستان ها نیاز تخت برای Coronavirus بیماران


Illustration for article titled Baltimore Mayor Bernard Jack Young Urges Residents to Stop Shooting One Another Because Hospitals Will Need Beds for Coronavirus Patients

چه راهی برای قرار دادن همه چیز به چشم انداز.

او شده است برای یک سال تمام اما شهردار بالتیمور برنارد “جک” جوان دارای یک دیدگاه کل برای جلوگیری از بدنام آمار جرم و جنایت در شهرستان خود را.

تبلیغات

از آنجا که منابع پزشکی مورد نیاز خواهد بود برای درمان coronavirus بیماران سابق رئیس شورای شهر خواست ساکنان به توقف تیراندازی و جرایم خشونت آمیز.

“من می خواهم به تکرار چگونه به طور کامل غیر قابل قبول سطح از خشونت است که ما اخیرا شاهد” جوان به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته CBS بالتیمور گزارش داد.

تبلیغات

“ما نمی توانیم مسدود کردن ما بیمارستان ها و تخت خود را با مردم که شات بی به این دلیل که ما در حال رفتن به نیاز کسانی که تخت برای افراد مبتلا به کروناویروس” او ادامه داد. “و از آن می تواند شما مادر و مادر بزرگ خود را و یا یکی از بستگان خود را. بنابراین نگاهی که به در نظر گرفتن.”

هفته گذشته جوان, 65, اعلام وضعیت اضطراری برای کمک به سرعت بخشیدن به پاسخ و هماهنگی بین ادارات شهرستان. او خواسته ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است, اما همچنین بررسی بر روی سالمندان ساکن.

تبلیغات

از جمعه, Baltimore, تا به حال 11 coronavirus موارد و مریلند مقامات گزارش 149 در سراسر دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im