Balakot سالگرد حملات هوایی: نیروی هوایی اسرائیل رئیس RKS Bhaduria پرواز MiG-21 در همان شکل به عنوان WC Abhinandan را در سال 2019

نیروی هوایی هند رئیس Air Chief Marshal RKS tony addison در چهار شنبه tooks یک MiG-21 هواپیما از 51 اسکادران برای پرواز به مناسبت اولین سالگرد Balakot ادامه دارد.

IAF رئیس پرواز یک یورش در این هواپیما که در زمان خاموش از سرینگر پایگاه هوایی در J&K. دو Mirage-2000 و دو Sukhoi-30MKI جت نیز همراه او پرواز کرد و در همان شکل که در آن بال فرمانده Abhinandan Varthaman’ ازطریق پاکستان F-16 هواپیما در طول مبارزه هوایی در سال 2019.

“پیام روشن است که آن را دیگر نمی خواهد وضعیت موجود اگر وجود دارد یک حمله هماهنگ از سراسر مرز وجود دارد خواهد بود و پاسخ آن خواهد بود قوی پاسخ” هوا رئیس شد به نقل از ANI عنوان کرد و گفت.

“امروز Balakot سالگرد. واقعا برای بازگشت به پسران به برخی از صرف زمان با آنها پرواز یک ماموریت با آنها,” او گفت:.

51 اسکادران همان واحد است که فعال شد پس از پاکستان, تلاش برای هدف, هند تاسیسات نظامی در جامو و کشمیر روز بعد از Balakot ادامه دارد.

در قبل از سحر اعتصاب در فوریه 26, 2019, نیروی هوایی هند است (IAF) IAF را Mirage 2000 جت های جنگنده عبور از خط کنترل (LoC) و زد اردوگاه های تروریستی در Balakot مظفرآباد و Chakoti در یک برنامه ریزی عملیات از بین بردن جیش-e-محمد (JeM) ترور اردوگاه.

اعتصاب انجام شد در اقدامی تلافی جویانه به 14 فوریه حمله در پولوما منطقه کشمیر که یک کاروان از خودروهای حمل CRPF پرسنل امنیتی در Jammu-سرینگر ملی بزرگراه مورد حمله قرار گرفت توسط یک وسیله نقلیه به عهده بمب گذار انتحاری. 40 jawans شهید شدند در این حمله که تعریف شده است به عنوان یکی از مرگبارترین حملات تروریستی در هند در زمان های اخیر.

در هوایی کتک کاری در گوشهای که به دنبال بال فرمانده Abhinandan Varthaman پرواز یک MiG-21 گاومیش کوهان دار امریکایی جت جنگنده درگیر و کشته بسیار پیشرفته F-16 نیروی هوایی پاکستان (PAF). اما تعقیب پاکستان جت او عبور بیش از به PoK که در آن هواپیما بود رسید. او را بازداشت گرفته شده توسط پاکستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de