به قید وثیقه به حالت تعلیق J&K DSP Davinder سینگ بعد از پلیس دهلی نتواند به فایل chargesheet مندرج در 90 روز دوره

یک دادگاه دهلی روز جمعه با قید وثیقه به حالت تعلیق در جامو و کشمیر معاون سرپرست پلیس (DSP) Davinder سینگ در ارتباط با ترور مورد بعد از پلیس دهلی موفق به فایل شارژ-ورق در مدت مقرر.

اما سینگ را در زندان باقی می ماند که او نیز تحت قضایی بازداشت در یک مورد جداگانه از تلاش تروریست ها برای سفر به خارج جامو و کشمیر است که در حال جستوجو کرد توسط آژانس تحقیقات ملی (نیا).

ویژه قاضی Dharmender رعنا به قید وثیقه به سینگ و یکی دیگر از co-متهم — عرفان شفیعی میر — درخواست آنها را به ارائه یک پیوند تومان 1 لاخ و دو وجوهی از مانند میزان هر یک از.

در وثیقه تقاضای نقل مکان کرد توسط مدافع MS خان هر دو از آنها را ذکر کرده است که chargesheet نشده بود در عرض لازم 90 روز دوره مقرر در قانون و به دنبال قانونی به قید وثیقه.

سینگ میر و دو نفر دیگر متهم یعنی جاوید اقبال و سید نوید مشتاق بودند بازداشت در ارتباط با پرونده مربوط به برنامه ریزی حملات تروریستی در سرمایه های ملی. دو نفر دیگر در حال حاضر تحت قضایی حضانت در این موضوع است.

سینگ به حالت تعلیق در آمد از جامو و کشمیر پلیس در ماه ژانویه این سال و پس از آن یک سلول خاص آورده بود او را به دهلی نو از Hira نگر زندان در جامو و کشمیر. او دستگیر شد و در یک مورد مربوط به برنامه ریزی برای اجرای حملات تروریستی در دهلی نو و دیگر نقاط کشور است.

به گفته پلیس متهم مورد استفاده برای چت با دیگر شرکت متهم و تروریست ها از Hizbul مجاهدین از طریق اینترنت مختلف سیستم عامل است.

پلیس دهلی ثبت شده است FIR تحت اتهامات برخورد با توطئه جنایی گفت که جامو و کشمیر و پنجاب جوانان در حال آموزش دیده برای انجام فعالیت های تروریستی.

شاه همچنین با اشاره به دخالت D-شرکت در بودجه pro-Khalistan سازمان های تروریستی در پنجاب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de