بدمینتون مسابقات قهرمانی آسیا: هند تیم زنان خارج با استناد به کروناویروس تهدید تیم مردان سفر به مانیل

هندی زنان بدمینتون تیم را به خارج از آینده بدمینتون مسابقات قهرمانی آسیا با شروع هفته آینده در مانیل با استناد به پیش بینی نشده ‘خطر سلامت دلهره’.

تیم مردان, اما خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در رقابت را ترک خواهد کرد و برای مانیل در مارس نیمه شب.

“پیش بینی نشده خطر سلامت دلهره با توجه به کرونا, شیوع ویروس منجر به خروج از تیم زنان برای آینده بدمینتون مسابقات قهرمانی آسیا است که با شروع از Feb 11-16, 2020 در مانیل فیلیپین” بدمینتون انجمن هند (بای) دبیر Ajay Kumar Singhania گفت: در رسانه ها انتشار در شب جمعه.

بای افزود که این تصمیم گرفته شد پس از خانواده از بازیکنان مطرح و نگرانی است. “بدمینتون انجمن هند (بای) رسیده بود را به مقامات مربوطه در بدمینتون آسیا (BA) برای اطمینان در مورد وضعیت فعلی و لازم است مشاوره بهداشت و اقدامات احتیاطی گرفته شده است.

“پس از دریافت کامل اطمینان از BA بای تا به حال مورد بحث همان را با پیراهن این تیم به توافق سفر و تایید خود را از مشارکت این تیم خارج شد با توجه به نگرانی نشان داد و توسط پدر و مادر و بازیکنان. تیم مردان خواهد بود ترک مانیل در فوریه 9 نیمه شب”.

هند اعلام کرده بود second-string زنان تیم ملی برای مسابقات قهرمانی پس از ساینا Nehwal و PV Sindhu تا به حال تصمیم به جست و خیز این رویداد به طوری که به تمرکز در المپیک صلاحیت.

اما تمام قدرت مردانه پیراهن های قهرمانی جهان مدال برنز B سای Praneeth خواهد شد.

هند تیم مردان نیز شامل شماره 1 سابق جهان Kidambi Srikanth HS Prannoy, Subhankar دی و Lakshya بهداشت ،

این مسابقات کمک خواهد کرد که هند shuttlers با یک شانس برای جمع آوری امتیاز است که منجر خواهد شد تا شرایط برای توکیو المپیک برگزار خواهد شد که بعد از این سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>