بازگشت به مدرسه: Peyton Manning شگفتی دانشگاه تنسی کلاس آنلاین

آن بوده است که نزدیک به 25 سال از Peyton Manning گذشته پا در یک دانشگاه تنسی کلاس درس. در اوایل این هفته از بازگشت او — مرتب کردن بر اساس.

سابق Broncos کارفرمایی ساخته شده تعجب ظاهر در دانشگاه تهران, کلاس آنلاین با پروفسور جان هاس اول معرفی او به عنوان “آقای تامپسون” قبل از تعزیر او را برای اواخر برای کلاس. منینگ در ادامه به عذر خواهی او اعتراف نکرده اند و به کلاس از سال 1996 و یا ’97 و سپس به کلمات تشویق به دانش آموزانی که قادر به شرکت در کلاس در پردیس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

دانشگاه ثبت منینگ را cameo شده و آن را در آن کانال یوتیوب:

“من می دانم این است که احتمالا ایده آل نیست راه شما انتظار می رود به صرف سال ارشد خود را” منینگ گفت. “من فقط شما را تشویق به نگه داشتن یک نگرش مثبت مانند شما انجام می دهند و سعی کنید به گرفتن یک کمی زمان بیشتری شما را مجبور به انجام کاری دیگری و یا به کمک کسی نیاز دارید. وجود دارد بسیاری از مردم صدمه زدن به خارج وجود دارد در طول این زمان.

“خدا را شکر برای آنچه شما داشته باشد و فقط می دانیم که دانشگاه تنسی شما افتخار است و به حمایت از شما در هر راه که آنها می توانند و دکتر هاس و گروه او در حال رفتن به انجام چیزی مشابه به همین.”

هنگامی که آنها به رسمیت شناخته شده و آنها را از دانش آموزان دریافت منینگ کلاس تصادف با لبخند و خنده اگر چه حداقل یک بیان ملایم نا امیدی.

“برخی از ما حتی نمی قرار داده و در آرایش این صبح” یکی از دانشجویان گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de