بازگشت به هاکی NHL پرده طرح 24-تیم حذفی مسابقات

NHL شد اولین بار در آمریکای شمالی در لیگ حرفه ای به پرده بازگشت-به-بازی, برنامه دوشنبه هنگامی که کمیسر گری Bettman اعلام کرد 24-تیم حذفی فرمت.

تیم کشت Nos. 5-12 در هر کنفرانس بازی خواهد کرد بهترین-از-پنج مقدماتی سری. در همان زمان چهار تیم برتر در هر کنفرانس از جمله بهمن را بازی هر یک از دیگر در یک round-robin فرمت برای تعیین حذفی بذر.

“از مارس 12, ما شده اند امیدوار و خوش بین است که در حالی که در حال توسعه تمام گزینه ها و جایگزین ما می تواند رسیدن به این نقطه” Bettman گفت: در NBCSN. “ما اعتقاد داریم ما ساخته شده یک طرح کلی است که شامل تمام تیم های که به عنوان یک موضوع عملی ممکن است تا به حال شانس صعود به پلی آف زمانی که فصل بود متوقف شد.

“این طرح را تولید کند شایسته قهرمان جام استنلی که اجرا خواهد شد postseason دستکش بلند منحصر به فرد است که به NHL.”

Bettman چپ باز احتمال این که دو دور اول (پس از دور مقدماتی) می تواند بهترین-از-پنج. این کنفرانس نهایی و نهایی جام استنلی خواهد بود بهترین هفت.

مختصر و مفید از NHL طرح:

* NHL در حال حاضر در فاز 1 آن re-boot که شامل اجازه می دهد تا حداکثر شش بازیکن به همراه تیم کارکنان در این مرکز در یک زمان. فاز 2 خواهد بود در اوایل ماه ژوئن زمانی که تیم می تواند بازگشت به صفحه اصلی امکانات به صورت داوطلبانه در گروه های کوچک تمرینات. فاز 3 خواهد بود رسمی و اردوگاه های آموزشی و خواهد شد هیچ زودتر از ژوئیه 1. فاز 4 خواهد بود که حذفی تیم های گزارش را به خود اختصاص داده hub شهرستانها.

“در حالی که ما در حال اضطراب به باز اردوگاه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است ما اصلا تصور انجام این کار قبل از نیمه اول ماه جولای” Bettman گفت.

* دو “hub” شهرستانها خواهد بود و انتخاب یکی برای هر کنفرانس به میزبانی حذفی دور. فینالیست هستند شیکاگو, کلمبوس, Dallas, ادمونتون, لاس وگاس, لس آنجلس, مینیاپولیس-سنت پل پیتسبورگ تورنتو و ونکوور. Bettman گفت: این دو شهر را نمی توان انتخاب برای حداقل سه هفته.

هر “hub” شهر را امن هتل عرصه عمل و امکانات در بازار حمل و نقل. تیم خواهد بود محدود به 50 پرسنل در آن سفر ، این دو شهر خواهد بود جامع COVID-19 تست.

Bettman گفت: این امکان وجود دارد استنلی جام را می توان در دو رقابت در بازار.

* ترکیب هیرو برای دور مقدماتی در کنفرانس شرق خواهد بود شماره 5 پیتسبورگ در مقابل شماره 12 مونترال, No. 6 کارولینای مقابل شماره 11 نیویورک رنجرز شماره 7 New York Islanders در مقابل شماره 10 فلوریدا و شماره 8 تورنتو در مقابل شماره 9 کلمبوس.

کنفرانس غرب خواهد بود شماره 5 ادمونتون در مقابل شماره 12 شیکاگو, No. 6 نشویل در مقابل شماره 11 آریزونا شماره 7 ونکوور در مقابل شماره 10 مینه سوتا و شماره 8 کلگری در مقابل شماره 9 وینیپگ.

این بازی برگزار خواهد شد با فصل به طور منظم قوانین اضافه کاری. آن مردد است اگر لیگ را دوباره دانه پس از دور مقدماتی.

در دور رابین برای چهار تیم برتر در هر کنفرانس بهمن بازی خواهد کرد St. Louis, لاس وگاس و دالاس در غرب است. بوستون خلیج تمپا واشنگتن و فیلادلفیا بازی خواهد کرد هر یک از دیگر در شرق.

*Bettman نیست ارائه جزئیات در زمانی که 2020-21 فصل به طور منظم آغاز خواهد شد اما فرضی دو ماه حذفی مسابقات آغاز می شود که 15 ژوئیه به پایان می رسد و در اواسط ماه سپتامبر قطعا حرکت بعدی فصل به طور منظم به اواخر سال 2020 یا اوایل 2021.

بهمن آخرین بازی 11 مارس 3-2 اضافه کاری با شکست نیویورک رنجرز و دوم در بخش مرکزی (دو امتیاز پشت سر St. Louis) هنگامی که فصل متوقف شد. بهمن خواهد بود و ساخت آن سوم متوالی حذفی ظاهر.

“ما در حال انجام این کار از آنجا که ما در حال شنیدن از طرفداران ما به شدت که آنها می خواهم ما را به نتیجه گیری فصل (و) آنها می خواهند به بازی برگشت,” Bettman گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de