Babyface نشان می دهد COVID-19 تشخیص مجموعه تاریخ رسمی برای تدی رایلی Instagram نبرد


Illustration for article titled Babyface Reveals COVID-19 Diagnosis, Sets Official Date for Teddy Riley Instagram Battle

عکس: اتان میلر (گتی ایماژ)

پس از تدی رایلی گفت Charlamagne Tha خدا در یک Instagram مصاحبه زنده است که نوازنده افسانه ای کنت “Babyface” ادموندز بود احساس کمی زیر آب Babyface خود را نشان داد که او دوره نقاهت بعد از COVID-19.

تبلیغات

در یک Instagram post ارسال در روز تولد خود (مارس 10) خواننده/ترانه سرا/تهیه کننده تشکر خود را از طرفداران خود را به خوبی آرزوها و همچنین اذعان کرد که او بیماری است که پیشی گرفتن از یک میلیون مورد در سراسر جهان است.

“من آزمایش مثبت برای Covid19 آیا به عنوان خانواده من,” او نوشت. “این فوق العاده ترسناک ترین چیزی که به رفتن را از طریق دوستان است. من خوشحالم که به گزارش ما در حال حاضر آزمایش منفی هستند و در راه ما بازگشت به سلامت کامل.” در عنوان پست خود نوشت: “در خانه بمانند. ایمن ماندن.”

Babyface همچنین نشان داد که تاریخ جدید برای او بسیار پیش بینی Instagram Live نبرد در برابر تدی رایلی. این رویداد خواهد شد در حال حاضر برگزار شد در آوریل 18 در 9 p. m. و و او وعده از آن خواهد شد یک شب “شیار و عشق است.”

تبلیغات

“خانم…قرار داده و خود را در لباس قرمز” او نوشت. “نور شمع پور برخی از شراب و فراموش نکنید که به کفش های رقص خود. عروسکی!! اجازه دهید آنها را نشان می دهد چه hip-hop/R&B واقعا به معنی جهان!”

ما مشتاق به دیدن آنچه که آنها را انجام دهید و ما نیز دعا برای Babyface کامل بازیابی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de