B. Smith, پیشگام مدل مد و کارآفرین مرده در 70 شوهر تایید


در این فایل عکس دن Gasby و B. Smith حضور در شرط افتخارات 2013 در وارنر تئاتر در ژانویه 12, 2013 در واشنگتن, DC.
عکس: پل Morigi (گتی ایماژ)

B. Smith, the پیشگام مد مدل که ثابت می تواند موفق تر به عنوان یک رستوران برای, تلویزیون, شخصیت نام تجاری پیشگام در گذشت, در سن 70.

شوهر او دن Gasby تایید مرگ او در زن و شوهر را در Facebook صفحه: صبح روز یکشنبه.

تبلیغات

“آن را با غم و اندوه بزرگ است که من دختر دانا و من اعلام عبور از جهنم همسر من, باربارا ایلین اسمیت” Gasby نوشت. “با تشکر از شما به تمام دوستان و طرفداران که پشتیبانی B. و خانواده ما در طول سفر خود را. با تشکر از شما همه برای احترام به حریم خصوصی ما در طول این دردناک زمان است.”

این Everson, پن. مادری در اثر عوارض ناشی از اوایل شروع بیماری آلزایمر در خانه اش در لانگ آیلند در شب شنبه.

“آسمان در حال درخشیدن است و حتی روشن تر در حال حاضر آن است graced با B. های خیره کننده و فراموش نشدنی لبخند,” او اضافه شده است.

تبلیغات

اسمیت کردم او شروع به عنوان یک مدل مد. در سال 1969 اولین شکست بزرگ بود که او برنده یک محل با سیاه پوست, مد, نمایشگاه پیشگامانه نشان می دهد تولید در پشت سر هم با سیاه پوست, مجله که سفر در سراسر کشور.

امضا به ردیف بالا Wilhelmina آژانس مدل سازی او یکی از اولین زنان آمریکایی آفریقایی تبار به فضل اصلی مجله پوشش مد (دختر خانم جولای 1976 پوشش).

تبلیغات

ارسال مدلسازی های قهوه ای پوست, زیبایی تبحر جدید دنباله به عنوان یک تحسین رستوران با eponymous از eateries که در اوج خود در طول 1990s شامل سه مکان — Manhattan, Sag Harbor, و, واشنگتن d. C.

تبلیغات

در اواسط 1990s او میزبان B. اسمیت با سراسر کشور همزمان بحث نشان می دهد که به عنوان نامزد برای یک روز جایزه امی در سال 2000.

اسمیت نویسنده سه کتاب در مورد پخت و پز و سرگرم کننده تبدیل شد و به صورت یک صفحه اصلی محصولات مجموعه با تخت حمام و فراتر ازآن – با توجه به وب سایت خود را – بود “خط اول از یک زن آمریکایی آفریقایی تبار به فروش می رسد در یک خرده فروش در سراسر کشور.

تبلیغات

او همچنین راه اندازی یک مبلمان خط La-Z-Boy شرکت در سال 2007.

در سال 2011 اسمیت ساخته شده او را اولین اقدام در آف-برادوی تولید Nora Ephron و Delia Ephron ستاره نکردم بازی “عشق و از دست دادن و چی پوشیده بودم.”

تبلیغات

او رفت و با او تشخیص زودرس آلزایمر در سال 2013.

در سال 2016 غرور نمایشگاه ویرایشگر مایکل Shnayerson کمک زن و شوهر تاریخچه پزشکی او سفر در خاطرات تلخ قبل از من فراموش نکنید: عشق, امید, راهنما و پذیرش ما در مبارزه با بیماری آلزایمر.

تبلیغات

“این سخت ترین چیزی که من تا کنون با آن برخورد” Gasby گفت: مردم magazine در حالی که ترویج tome. “کسی که آلزایمر مراقب می داند دقیقا همان چیزی دیگر مراقبان در حال رفتن را از طریق. آن را 24/7. پیچیدگی و شدت آن بسیار دشوار است.”

به ظاهر شاعرانه زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن, در سال 1992 شد مرکز جنجال یک کمی بیشتر از یک سال بعد زمانی که Gasby شروع پله با یک زن او دوستیابی, Alexandra لرنر.

تبلیغات

لرنر بنا مراقبت از او در حال مرگ پدرش هنگامی که او رسیده به ارائه پشتیبانی بعد از او ابراز چقدر تنهایی او احساس می شود.

پس از علنا اعلام on Facebook انتخاب او نشست و در حال سقوط در عشق با جوان, نوجوان بور, افراد مشهور — Gasby شد excoriated شد و این موضوع بسیار رسانه های اجتماعی آغاز شد.

تبلیغات

دن Gasby الکس یادگیرنده و ویلیام Wooff حضور در یک پاپ آپ نمایشگاه هنری در 4 اوت سال 2018 در ایست همپتون نیویورک.
عکس: جارد Siskin (گتی ایماژ)

مصرف در نقد سر در سابق تلویزیون اجرایی ئی در دفاع از تصمیم خود آشکارا به تاریخ آلمان متولد شخصیت رادیویی بود که 11 سال سوم خود را.

تبلیغات

“پس از پیدا کردن خوشبختی با الکس من به اشتراک گذاشته شده در این رابطه در رسانه های اجتماعی” او گذاشته امروز در 2019. “واکنش سریع بود. مردم محکوم شدم. آنها در گفت و زناکار و بهره گیری از ب و پول خود را.

“بسیاری فکر می کنم من غفلت و یا سوء استفاده از B. اما این مورد نمی باشد” Gasby ادامه داد. “من با داشتن یک رابطه است که پیچیده است چون همسر من است و دیگر همسر من است. همانطور که گفتم قبل, من همسرم را دوست دارم اما من نمی توانم اجازه دهید او را به دور زندگی من است.”

تبلیغات

در اوت. 24thاسمیت تبدیل 70 سال است.

تبلیغات

اسمیت بنا به گزارش یک نت به ارزش 20 میلیون دلار.

با توجه به گزارش بازماندگان نیز شامل دختر خوانده او دانا Gasby; و دو برادر رونالد و دنیس اسمیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>