‘Ayyapanum Koshiyum’ مدیر Sachy دور می گذرد; Nivin Pauly, Dulquer Salmaan, Tovino توماس پرداخت تسلیت

Malayalam نویسنده-مدیر K. R. Sachidanandan با نام مستعار Sachy گذشت در ژوئن 18 سال 2020 است. او دچار ایست قلبی در روز سه شنبه و پزشکان از درمان او گفته بود که دو روز بسیار مهم است. Sachy بود 48 و بستری در واحد مراقبت های ویژه یک بیمارستان پیشرو در تریسور. او دوره نقاهت بعد از جراحی مفصل ران هنگامی که او دچار ایست قلبی. Malayalam بازیگر Nivin Pauly در زمان خود Instagram صفحه و اعلام کرد این دلخراش اخبار.

او یک عکس از Sachy و نوشت: “شوکه به شنیدن ناگهانی از Sachy ettan. در واقع از دست دادن بزرگ به Malayalam سینما. ممکن است روح او در آرامش استراحت!”

در

در

در

در چهارشنبه سرپرستان گزارش شده بود که Prithviraj, Biju منون مدیران Renjith و B. Unnikrishnan آمد به نجات بیمار Sachy پیوست و دست به ببینید که چگونه بهترین مراقبت های پزشکی می توانست به او داده می شود.

دوستان نزدیک خود را تا به حال با هم کردم و سعی کردم به طناب در بالای کارشناسان به تعامل با پزشکان که او را درمان کرد. آنها همچنین ابراز تمایل خود را برای استخدام یک آمبولانس هوایی به تغییر او را به بیمارستان دیگری اگر این وضعیت را خواستار شدند.

Sachy یک وکیل تمرین در کرالا دادگاه عالی تبدیل به صنعت فیلم اول به طور مشترک نوشتن اسکریپت ها و سپس رفت ، فیلم دوم خود را به عنوان یک کارگردان Ayyapanum Koshyumتبدیل به بزرگترین grosser این سال تا مستند لگد.

او کارگردانی دو فیلم Anarkali منتشر شده در سال 2015 بازیگران Prithviraj Sukumaran, Biju Menon, Priyal Gor و مییا جورج. در حالی که یکی دیگر Ayyapanum Koshyum.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de