Ayushmann, بعدی است ‘به شدت سیاسی drama’ با عنوان ‘Anek’ گروگان Anubhav Sinha?

Ayushmann, در حال حاضر با بهره گیری از آزادی از آخرین فیلم Shubh منگل Zyada Saavdhan که در آن او نقش یک همجنسگرا برای اولین بار در زندگی حرفه ای او. با توجه به یک ستون در مجله توسط Rajeev Masand, Ayushmann در حال حاضر به امضا فیلم بعدی خود خواهد شد که گروگان Anubhav Sinha که با هم کار کرده با Ayushmann در ماده 15.

در این ستون آمده است که Ayushmann در حال حاضر به ستاره در Anubhav را “بسیار درام سیاسی” با عنوان Anek که در طبقه در ماه آوریل است. Anubhav در مصاحبه اخیر خود با سرپرستان نیز به نام Ayushmann و Taapsee Pannu مورد علاقه خود بازیگران است. “من در ساخت یک فیلم با Taapsee بعدی. ما شروع به تیراندازی در ماه آینده. من به ذکر است که Taapsee و Ayushmann مورد علاقه من هستند بازیگران-و یا ستاره هر آنچه که شما به آنها تماس بگیرید. من آنها را دوست دارم. ما فکر فرآیندهای در هماهنگی با یک دیگر,” او گفت:.

در کار جبهه Ayushmann مشغول ترویج Shubh منگل Zyada Saavdhan است که در آن, Ayushmann به عنوان یک مرد همجنسگرا در مبارزه برای به دست آوردن پذیرش از ضد همجنس family, دوست پسر, بازی های برگزار شده توسط developerworks. پس از آن, Ayushmann خواهد بود بعدی دیده می شود در Shoojit Sircar را Gulabo Sitabo در کنار آمیتا باچان. فیلم گزارش یک کمدی است که در اصل قرار است برای انتشار در فوریه 28, اما در حال حاضر انتشار در مارس 17.

Anubhav در سوی دیگر در حال آماده سازی برای انتشار Thappad بازیگران Taapsee. این فیلم حول محور یک زن تصمیم به راه رفتن از ازدواج او پس از شوهرش سیلی او را در یک مهمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im