Ayanna Pressley زمین برای الیزابت وارن


U.S. تشکر. Ayanna Pressley سخنرانی در خارج از انجمن رالی رویداد در Iowa City, Iowa در فوریه 1 سال 2020 است.
عکس: KEREM YUCEL/خبرگزاری گتی ایماژ

ORANGEBURG, S. C.—آن را سخت برای تعیین چقدر تاییدیه کمک به یک کاندیدای سیاسی و داده است که اقدامات آن اغلب sچگونه این اثر کمی بر روی رای دهندگانبه خصوص با مستقل. بهترین راه برای تجمع حمایت از نامزدها معمولا محلی و مردمی فعالیت سیاسی و آشنایی.

در کنگره ایالات متحده Ayanna Pressley حمایت از نامزد ریاست جمهوری Elizabeth Warren, احساس متفاوت, با این حال. بوستون کنگره حمل پررنگ و غیر قابل انعطاف سیاه زنانگی که حامیان امیدوارم که کمک خواهد کرد که وارن پیروزی مطمئن نیستید رای دهندگان انتظار مبارزات انتخاباتی خود را. اگر وجود دارد یک حمایت است که می تواند تبدیل به کسانی رای دهندگان مردد در Warren Pressley است به احتمال زیاد آن است. او باعث می شود یک ورودی در هر کجا که او می رود فقط با بودن خودش.

تبلیغات

ملاقات ما به طور خلاصه به تازگی در یک کافه محلی در اینجا در Orangeburg بین مبارزات انتخاباتی خود را متوقف می شود وارن و اولین چیزی که اعتصاب شما به عنوان او وارد حضور شما اعتماد به نفس است که با او راه می رود و او سر طاس که او نشان داد به طور انحصاری به این ریشه در یک ویدیو که در آن او مورد بحث زندگی با ریزش مو.

داستان او قطاری از شما. او قطاری از شما. که Pressley قدرت در فصاحت و قدرت او امیدوار است که می تواند کمک به او را دوست وارن که او شناخته شده برای 10 سال.

من او را پرسید که چگونه اهالی کارولینای جنوبی دریافت کرده اند, او, زمین در وارن و اگر او احساس می کند وجود انرژی در اطراف سناتور ماساچوست که رسانه های جریان اصلی و یا نظر سنجی نیست ثبت نام. او احساس می کند آن است, اما آن را در حال تکثير به اندازه کافی—به خصوص توسط مطبوعات. Pressley می دانم. در طول خود 2018 اولیه او در نظر گرفته شد underdog مانند وارن در حال حاضر در سال 2020 است.

او هرگز معتقد بودند کسانی که در نظر سنجی دقیق بودند. او توجه نمی شود به پای صندوق های رای نشان وارن عقب در حال حاضر هر دو.

تبلیغات

“ما نمی سوار poller خوشه” پریسلی گفت:. “روز قبل از [2018 اولیه]آنها گفت که ما به پایین با 13 امتیاز و ما برنده قاطع 18. من فکر می کنم آن را در مورد ساخت فرضیات در مورد کسی که خواسته یک صندلی در پشت میز خواسته ها و سزاوار یک صندلی در پشت میز دموکراسی است. آن را در مورد ملاقات با مردم در جامعه که در آن آنها آن را در مورد گوش دادن به آنها.”

من از او پرسیدم در مورد کسانی که سیاه رای دهندگان در اینجا است که با توجه به نظر سنجی تکیه به سمت بایدن و اگر وارن می تواند برنده برخی از آنها بیش از. پشمالو بین نژاد های مختلف گفت که سیاه مردمی نیست monoliths و مردم باید برای رسیدن به می دانم که وارن اول. همین دلیل است که او سفر به این کشور در تلاش برای گرفتن مردم را به انجام آنچه که او و بسیاری از طرفداران او احساس رسانه ها انجام نمی دهد: گسترش این کلمه خوب در مورد چگونه بزرگ وارن است.

تبلیغات

“این اولین بار است او را در حال اجرا برای رئیس جمهور” Pressley گفت. “بنابراین هنوز هم وجود دارد تعداد زیادی از مردم هنوز آشنایی الیزابت وارن من می دانم. آنچه ما متمرکز بر این است که ایجاد یک جنبش و نشست به عنوان بسیاری از مردم در جامعه دقیقا همان جایی که آنها در حال گوش دادن به آنها و صحبت کردن در مورد او intersectional نژادی عدالت لنز. من هم فقط می خواهم برای اضافه کردن که او را سوار هر poller ذخیره در همه. و حتی اگر یک نظر سنجی گفت که او بود که منجر 80 درصد از رای دهندگان آن را تغییر نمی دهد او چگونه مبارزات. او فقط سر پایین متمرکز بر وظیفه درست در مقابل او در حال اجرا سخت است. او شده است بر روی زمین در 31 متحده, ساختمان, یک سازمان است که ساخته شده است به آخرین. ما سرود در تیم وارن است-سازماندهی outwork, outlast, و این چیزی است که ما انجام می دهند.”

ریشه شده است در اینجا در کارولینای جنوبی به مدت یک هفته در حال حاضر و گزارش ما نشان داده است علاقه به وارن, کمپین اما این نگرانی در میان حامیان او از همه نژادها است تبعیض جنسی آنها احساس او در حال تجربه و پوشش رسانه ای منفی به تصویر می کشد او ابراز وجود در صحنه است. او همچنین تجربه مشکل ساخت تاخت و تاز با مردم اینجا هر tاو به نیویورک تایمز. هیچ یک از این متوقف Pressley از گسترش وارن پیام در سراسر کارولینای جنوبی در طول سفرهای خود در اینجا ،

تبلیغات

یک چیز Pressley گفت: در مورد وارن است که او واقعا گوش می دهد به سیاه و سفید زنان است. در طول مبارزات انتخاباتی خود را متوقف می شود که ریشه مشاهده او ابراز این به مخاطبان که آمد به گوش او صحبت می کنند. وارن مسلما دارای متنوع ترین گروه از زنان حمایت از مبارزات انتخاباتی خود را در سراسر کشور به خصوص کار سیاه Womxn برای و سیاه, ترانس زنان مانند اشلی ماری پرستون. بیش از هر کمپین در دنباله در این نقطه وارن ابراز کرده است او نزدیک از مرکز زنان در سیاست و برگزاری خودش پاسخگو به انتقادات خود را.

Pressley به من گفت به همان اندازه اضافه کرد که چند سیاستمداران او با ساخته شده اند خود را به طوری باز به انتقاد.

تبلیغات

“او گفت که او به همه پاسخ” Pressley گفت. “او گفت که او می خواهد به توسعه بهترین پاسخ در همکاری با جامعه. الیزابت وارن که من شناخته شده برای یک دهه است که نگه می دارد او وعده داده است که یک شریک و بیش از یک استاد عالی اما حتی بهتر از مردم که طنین انداز است. که طنین انداز با مردمی است. آن را فقط در مورد پیام وجود دارد. و من باید بگویم که چه شده است بیشتر به چالش کشیدن به دلیل من فکر می کنم وجود دارد تلاشی برای پاک کردن او اما نه منحصر به فرد به الیزابت. این است که بسیار همتراز برای دوره برای زنان در سیاست انتخاباتی و حتی در طول این چرخه.”

اما یکی دیگر از مشاهده است که Pressley می کند: مردمی می ترسند به این باور در وارن برای طیف گسترده ای از دلایل است. او احساس می کند متقاعد کردن آنها که آرمان در واقع می تواند قابل دسترسی با اندازه گیری درست از اراده سیاسی و شجاعت سیاسی و همچنین از همدلی است. و برای کسانی که در حال تصمیم گیری است که بهترین فرد را به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Pressley می گوید آن است که وارن بدون شک.

تبلیغات

“او starkest مقابل جریان نژادپرستانه و فرصت های برابر مجرم و بدرفتار و رئیس” Pressley گفت:. “او یک زن است. او از ائتلاف و حرکت صورتحساب. او این رفتن-آن-تنهایی عاشق. او کاشت بذر و تقسیم و وضع نفرت و صدمه دیده است. او می داند که قدرت قلم. مستاجر با استفاده از قدرت قلم برای نوشتن ظالمانه سیاست. او با استفاده از قدرت قلم برای نوشتن عادلانه و فراگیر سیاست را فقط جهان است.”

این نظر سنجی که وارن اتمام چهارم در اینجا, اما خسته نمی کند ، به Pressley, نقطه, او را برای ساخت یک کمپین است که تیم او امیدوار خواهد آخرین طولانی به اندازه کافی برای او پیام را انتخاب کنید تا کشش.

تبلیغات

Pressley امیدوار است کارولینای جنوبی را بشنود وارن ، او فکر می کند آنها خواهد شد. او معتقد است وارن می توانید برنده امریکا با بیش از زمان مقرر. است که چرا کیک خامه ای دادن بسیار از زمان خود به دور از واشنگتن به گسترش وارن مسابقه.

او معتقد است وارن می توانید برنده شوید.

“الیزابت وارن به من امید میده چون من می دانم که او مرا می بیند و من می دانم که او گوش به من” Pressley گفت. “این روشن با توجه به سیاست هایی که او تهیه شده در چشم انداز خود را برای کشور است. آن یکی که آن را به یک جهان که ما لیاقت زندگی می کنند. آن جهانی که من می خواهم من 11-سال –دختر به ارث می برند. او یک شریک. او را نگه می دارد وعده داده است. او یک دانش آموز خوب. و او تا به نژادی و عدالت لنز. او شده است بسیار عمدی در مورد توسعه آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im