Avs رو به جلو J. T. Compher است آشنا تمرین شریک — خواهرش — در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

بهمن رو به جلو J. T. Compher شده است کار کردن با یک چهره آشنا در حالی که ماندم, به همراه خانواده در منطقه شیکاگو خانه در طول coronavirus بیماری همه گیر.

و او خیلی بد نیست خودش: دانشگاه بوستون آمریکا و جسی Compher که فقط اتفاق می افتد به J. T. خواهر.

“ما هنوز هم نمی توانید اسکیت, اما ما در حال انجام شبیه به آنچه ما در تابستان — دفتر آموزش و نگه داشتن مطبوع تا بدیهی است از آنجا که ما نمی دانیم هنگامی که زمان بعدی ما خواهید بود بازی” Compher گفت: پست در یک مصاحبه تلفنی روز سه شنبه. “فقط تلاش برای ماندن به عنوان آماده به عنوان امکان پذیر است.”

با تمام عدم قطعیت در اطراف COVID-19 بحران که فقط در مورد تمام Comphers می توانید انجام دهید این روزها — خارج از امید برای بازگشت به حالت عادی و از سرگیری NHL فصل.

“من به رهبری بازگشت (صفحه اصلی) کمی بعد از ما رو تعطیل کردن. بنابراین من با خانواده در حالی که” J. T. گفت. “همه به خوبی انجام می دهند. فقط تلاش برای ایمن ماندن و انجام کارهای درست. فقط تلاش برای ماندن در خانه و سالم بماند.”

Compher, 25, است, کلرادو نهم گلزن برجسته با 31 امتیاز (11 گل) در 67 بازی. او تا به حال 32 امتیاز (16 گل) در 66 بازی فصل قبل — قبل از Avs اضافه شده کشت و با استعداد به جلو که کمک کرده اند آنها را NHL چهارم بالاترین نمره تیم در 3.37 اهداف در هر بازی.

وقتی NHL متوقف شد آن فصل 12 مارس به دلیل ویروس Avs بود در دوم در بخش مرکزی و غربی کنفرانس با 92 امتیاز. آنها در 12 بازی های باقی مانده هر چند که می تواند تغییر کند اگر, و یا زمانی که به 2019-20 فصل رزومه.

“بدیهی است که من دوست دارم راه را به پایان و پلی آف با توجه به نحوه خوبی از تیم ما داشتند و چگونه اعتماد به نفس ما بود” Compher گفت.

Compher خوش شانس است که جسی در اطراف او شرکت نگه دارید. BU کاربر عضو U. s. طلا-مدال-تیم برنده در 2019 زنان در مسابقات قهرمانی جهان و خواهر و برادر قطار در تابستان با مشهور شیکاگو-منطقه مربی ایان مک.

Compher عامل توسط Kevin Magnuson از دانشگاه دنور و Blackhawks افسانه کیت Magnuson که در سال 2003 از یک ماشین تصادف. کوین مستقر در شیکاگو جایی که پدرش بازنشسته شد در سال 1980 پس از بازی او در کل 11-در سال 589-بازی حرفه ای با Blackhawks.

Compher رشد تا Blackhawks فن.

“هنگامی که من به دانستن کوین گرفتم کمی بیشتر در مورد کیت. من کمی بیش از حد جوان برای دیدن کیت بازی به عنوان یک Blackhawk اما من برداشت کوین برای بسیاری از دلایل بزرگ بودن مرد اول و کسی که به خانواده ما و همیشه ما بهترین منافع را در قلب” Compher گفت. “من هرگز شک که تصمیم گیری.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de