Avinash Tiwary, Apurva Asrani واکنش نشان می دهند به R Balki را پیدا کنید من بهتر از بازیگران Ranbir Kapoor, Alia Bhatt’ بیانیه

R Balki در مصاحبه اخیر خود با تلخیص کرده بود گفت که بحث در اطراف خویش و قوم پرستی ممکن است معتبر و ستاره بچه ها ممکن است دست بالا را دارند اما اشاره کرد که هیچ بهتر بازیگران از رانبیر کاپور و Alia Bhatt. به عنوان بیانیه, تیتر Bulbbul بازیگر در زمان به حساب توییتر خود را و به نام مدیر باریک بینایی و گفت: “عزیز #RBalki آقا شما نمی خواهد می دانم که از این بهتر, بازیگران, اگر به آنها فرصت داده و شما را گام به گام به تماشای آنها.”

بررسي فايلهاي صدای جیر جیر خود را در اینجا.

یک کاربر توییتر در نظر Avinash ارسال و گفت: “شما را دوست دارم و Tripti اما رانبیر و چیزهای دیگر هستند بهتر بازیگران امروز. که می تواند با توجه به فرصت های بیشتر اما این یک واقعیت است!” Avinash در یک متعاقب آن صدای جیر جیر پاسخ داد: “آنها کاملا درخشان! اما می گویند که وجود دارد هیچ دیگر بازیگران فراتر از nd بهتر است یک بیانیه ای است که تنها می تواند تایید شود اگر به اندازه کافی فرصت داده شده به دیگران…”

نه تنها این, اما نوشتن Apurva Asrani همچنین در پاسخ به او نوشت و در رسانه های اجتماعی پلت فرم “Manoj Bajpayee, Rajkummar Rao, ویکی Kaushal, Ayushmann, Kangana Ranaut, Priyanka Chopra, Taapsee Pannu Vidya Balan, Richa Chaddha. بسیاری از دیگران بیش از حد اگر ما فراتر از یک لیست فیلم خانواده و چند شانس. من عاشق رانبیر & آلیا اما لطفا آنها نه تنها خوب بازیگران است.”

آن را چک کنید در اینجا.

بحث در اطراف خویش و قوم پرستی بود پرسیده پس از بالیوود بازیگر Sushant Singh Rajput درگذشت خودکشی در ژوئن 14. از آن پس طرفداران این بازیگر به کارگردانی خشم و انزجار خود را نسبت به بچه ها ستاره مانند جمله و رانبیر, خواستار ممنوعیت فیلم های خود را. R Balki بهترین و شناخته شده برای فیلم هایی مانند Paa, Cheeni Kum, Padman و کی و کا. او شوهر از فیلمساز Gauri Shinde.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de