دمای آتش سوزی به احتمال زیاد فصل آینده برای کلرادو اما coronavirus معنی خواهد بود که کمتر آتش نشانی منابع

کلرادو آتش فصل تبدیل شده اند دیگر شدید تر و مخرب تر بیش از سه دهه گذشته. در حال حاضر کلرادو آتش مقامات باید به شکل از چگونه به مبارزه با شعله در طول یک بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد کمتر معنی آتش نشانان در دسترس هستند.

کلرادو آتش کارشناسان انتظار می رود به طور متوسط 2020 فصل تشکر به بالاتر از میانگین بارش برف, با توجه به 2020 Wildfire برنامه آمادگی منتشر شد جمعه توسط دولت در بخش پیشگیری از آتش سوزی و کنترل است. اما این بدان معناست که آتش نشانان مبارزه خواهد کرد بیش از 4,400 آتش که می سوزاند و به طور متوسط 168,401 مجموع هکتار با انعطاف پذیری کمتر و منابع کمتری از حد معمول با توجه به کوروناویروس.

“اجازه ندهید دمای ارامش شما را به خواب” Vaughn جونز لشکر رئیس wildland fire مدیریت گفت.

محلی سازمان آتش نشانی — اولین خط حمله خواهد بود کوتاه کارکنان با توجه به این ویروس و یا بیشتر از حد معمول طرح متحده است. برخی از آتش نشانان ممکن است قادر به ترک خانه خود را در منطقه با توجه به محدودیت های مسافرتی.

این ویروس همچنین به معنی تغییرات به صورت طبیعی خدمه آتش کار می کنند. در آتش فصل آتش نشانان جم به کامیون یا هواپیما و سفر در سراسر کشور را به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز. هنگامی که وجود دارد, آنها اردوگاه در محله های نزدیک دور از بیمارستان.

“آتش بزرگ فرماندهی حادثه پست ها و اردوگاه ها ایجاد یک محیط مساعد برای انتقال بیماری های عفونی: زندگی با چگالی بالا و شرایط کاری کاهش می یابد و دسترسی به محصولات بهداشتی و تجهیزات و نیروی کار همراه از مکان های مختلف” با توجه به گزارش. “محیط زیست و خطرات شغلی مانند دود و گرما و خستگی و طاقت فرسا کار می توانید از ترکیب این وضعیت است.”

آتش سوزی در دولت مقامات به دنبال راه های جدید برای مدیریت آتش اردوگاه با تغییر چگونه خدمه غذا خوردن و استحمام جونز گفت.

دولت نیز نخواهد بود قادر به استفاده از دست خدمه و کارکنان توسط گروه کلرادو اصلاحات زندانیان برای forseeable آینده با توجه به کوروناویروس. خدمه مجاز به ترک زندان جایی که آنها زندگی می کنند با توجه به این ویروس گزارش.

دولت برنامه ای برای کاهش خطرات متصل به COVID-19 استقرار منابع اضافی اختصاص داده شده به شناسایی و خاموش کردن آتش سوزی به سرعت به عنوان ممکن است برای نگه داشتن آنها را از در حال رشد است.

“کوچکتر آتش تاثیر کمتر به خانه ها و جوامع” جونز گفت. “اما این سود اضافی از داشتن برای رفتن به آتش اردوگاه ها و داشتن آتش نشانان سفر از سراسر کشور است.”

برای انجام این کار به بخش پیشگیری از آتش سوزی و کنترل ممکن است نیاز اضافی $8.4 میلیون به پرداخت بیشتر برای منابع اضافی مانند هواپیما و هلیکوپتر خواهد شد که در حالت آماده به کار برای آتش نشانی.

مقامات آتش را با فرمانداری در طول چند هفته آینده تصمیم بگیرید که کدام یک از مواردی که در لیست هستند اولویت جونز گفت. به جای درخواست برای همه $8.4 میلیون تا جلو آنها درخواست پول اضافی به عنوان مورد نیاز در آتش فصل است.

جونز خواسته Coloradans به خصوص مراقب باشید در هنگام سوختن یا روشنایی آتش در این سال است. خدمات جنگل ملی در حال حاضر ممنوع آتش سوزی در سراسر کوه های راکی منطقه و برخی از حوزه های قضایی محلی مانند Boulder County, تصویب آتش محدودیت برای حفاظت اضطراری منابع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de