بهمن را ” ناظم کادری به دست چند هفته با کاهش بدن آسیب

بهمن دوم-خط مرکز ناظم کادری است که انتظار می رود به دست چند هفته به دلیل پایین بدن آسیب مربی Jared Bednar روز سه شنبه گفت.

کادری پایدار آسیب در اوایل دوره سوم از روز یکشنبه 3-2 پیروزی در مینه سوتا است. Bednar گفت کادری است که به طور نامحدود و به صورت “ماه و نه روز.”

کادری به دست آورد در ماه جولای از طریق تجارت از تورنتو تا به حال به نظر می رسد در 51 53 Avs بازی های این فصل و او را شکوفا با 36 امتیاز (19 گل). تولید خود را به خصوص با ارزش در اوایل فصل که چند کلرادو جلو ضربه آسیب لیست. حالا دیگران باید گام در کادری غیاب.

“(Kadri) بزرگ است centerman بزرگ faceoff و قدرت-بازی بازی های مرد” خط اول مرکز ناتان MacKinnon گفت. “این رفتن به یک از دست دادن بزرگ. اما ما تا به حال مقدار زیادی از آسیب های این فصل و امیدوارم ما می توانیم آب و هوا این یکی بیش از حد.”

Bednar گفت کادری جایگزین خواهد شد توسط مرکز J. T. Compher در تیم دوم خط. ولادیسلاو Kamenev نیز زمان بازی.

“من می خواهم راه (Compher) بوده و با سرعت خوب به بازی خوب و سرسختی” Bednar گفت. “من می خواهم راه او چک. او یک 200-پای بازیکن. او را درگیر در بسیاری از جنبه های مختلف از بازی ما است.”

بهمن (32-16-6) موفق به کسب هفت تا از هشت بازی گذشته خود و چهار در یک ردیف. کلرادو در حال حاضر عازم پنج بازی homestand: سناتور, پایتخت, پادشاهان (NHL ورزشگاه سری — نیروی هوایی) رعد و برق و جزیره نشینان.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su