مارتین Kaut بود میان دو بهمن بازیکنان به گام کردن یخ چهار شنبه به این نتیجه صبح اسکیت در پپسی سنتر. او می خواست به خیس خوردن در هر ثانیه برای آماده سازی خود را برای NHL اولین بار است که برگزار خواهد شد چهارشنبه شب برابر New York Islanders.

Kaut, 20 است کلرادو 2018 در دور اول پیش نویس انتخاب رفتن 16th کلی. جمهوری چک بومی تبدیل خواهد شد که 13 بازیکن در میان بالا-16 میدارد در پیش نویس خود را در کلاس به نظر می رسد در یک بازی NHL.

“برای اطمینان من خیلی هیجان زده است. چه می توانم بگویم؟” Kaut گفت. “رویا به حقیقت می پیوندند برای من و من فقط می خواهم برای لذت بردن از این زمان است.”

Kaut است چاک دار در سومین خط مرکز Pierre-ادوارد Bellemare و مت Nieto. Kaut گرفتن اولین NHL فرصت به دلیل صدمات به جلو Mikko Rantanen, ناظم کادری و مت کالورت که هر را از دست بقیه از این ماه و شاید هم بیشتر.

Kaut شده است جوانترین بازیکن برای کلرادو عقاب در هر یک از دو فصل با Avs’ لیگ هاکی آمریکا وابسته است. آمار خود نشان دهنده جوانی خود را: او فقط پنج گل و 16 امتیاز در 31 بازی این فصل رتبه 13 در تیم به ثمر رساند. اما او از دست رفته 17 بازی به دلیل آسیب دیدگی و Bednar گفت که او بازی کرده است بهترین هاکی از اواخر.

“او هیجان زده به بازی. من به او صحبت کرد کمی دیروز صحبت کردیم و به او در این صبح” Bednar گفت: از Kaut. “او مشغول به کار برای یک سال و نیم یا بیشتر برای به دست آوردن این فرصت. من امیدوارم که او به ارمغان می آورد انرژی خوب و نقش خود را بازی.”

پانوشت. دروازه بان Philipp Gruabuer خواهد دست خود را در بازی دوم پس از درد و رنج های پایین بدن آسیب شنبه در برابر پادشاهان لس آنجلس. Grubauer است به طور نامحدود ، چهارشنبه goalies در حال استارت پاول Francouz و پشتیبان شکارچی Miska. … سابق Avs دروازه بان Semyon Varlamov برنامه ریزی شده است برای دریافت شروع برای جزیره نشینان که ضرب و شتم Avs با Varlamov در شبکه 1-0 در Jan. 6 در یونیندل n. y. … این Avs در حال تکمیل پنج بازی homestand شنبه و به دنبال باد دوم. آنها در سه بازی از دست دادن رگه هایی از جمله روز دوشنبه 4-3 اضافه کاری دست دادن به Tampa Bay Lightning.

Subscribe to our بهمن خودی عضویت در خبرنامه برای دریافت آخرین اخبار تیم ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im