اتاوا, انتاریو — در نمونه دیگری از آن با سرعت و عمق بهمن تولید شده برای اولین بار بازی را 13 عکس دوشنبه کردم و امتیاز از 10 بازیکن در چهار گل در شکست سناتورهای اتاوا 4-1 در کانادا تایر مرکز.

سازگار کلرادو به ثمر رساند در هر دوره و هرگز اجازه گاز در بهبود به 30-16-6 (66 امتیاز) تبدیل شدن به چهارمین کنفرانس غرب تیم برای رسیدن به 30 برنده است. این Avs leapfrogged دالاس برای مقام دوم در بخش مرکزی با یک بازی در دست ستاره.

“فقط بیرون آمدن سخت بازی راه حق — آن منجر به بسیاری از جرم” Avs جناح مت Nieto گفت. “ما باید چهار خط و شش D پنوماتیک, پس از آن یک سفر خوب است.”

والری Nichushkin, Nieto, Cale ماکار (power play) و J. T. Compher به ثمر رساند به Avs یک فرمانده 4-1 سرب در اوایل دوره سوم. کلرادو در حال حاضر 2-1 در آن پنج-بازی سفر به بهبود 16-9-2 در جاده ها — پیوستن به واشنگتن و خلیج تمپا به عنوان NHL تنها تیم به پیروزی 16 بار به دور از خانه.

“گاهی اوقات شما فقط شل” Avs جانباز defenseman اریک جانسون گفت. “هیچ فشار بازی در مقابل طرفداران خود را دارد و نه به عنوان سخت خط matchups چرا که این تیم در خانه می شود آخرین تغییر دهید. بنابراین شما فقط نوع بازی. و شما هم بیشتر به عنوان یک تیم به عنوان مخالف به در خانه. برای ما خوب است چرا که در گذشته آن را تا به حال نشده است بسیار خوب برای ما است. بنابراین این یک گام خوب.”

این باشگاه که در زمان 3-1 منجر به دوره سوم تحت سلطه در ابتدا اما برای حل و فصل 1-1 نمره پس از یک دوره. آنها outshot اتاوا 9-0 زمانی که 1-0 شود در Nichushkin هدف و عکس 13-0 تا بردی Tkachuk در نهایت قرار دادن یک جن در دروازه بان Philipp Grubauer فقط با 1:40 باقی مانده در فریم اول.

Tkachuk سپس ضرب و شتم Grubauer کینگ با 49.9 ثانیه به سمت چپ در این دوره برای از بین بردن عظیم حرکت کلرادو تا به حال ساخته شده است.

“این بود تا دوباره در اینجا (در اتاق قفل) در تنفس و فقط به خاطر ما پا بر روی گاز” Nieto گفت.

در واقع Avs ساخته شده برای آن در دوره دوم سه گل از Nieto در 4:08 و ماکار در 8:03. Nieto دربسته در محیط خوب راش توسط linemates Pierre-ادوارد Bellemare و تایسون Jost و ماکار پاره پاره یک تایمر از نقطه در عبور از بازی به بازی جلو Mikko Rantanen و ناتان MacKinnon.

ماکار هدف این بود که خود را در 39 نقطه از فصل تساوی ونکوور کویین هیوز برای لیگ rookie نمره منجر شود. او پس از آن پیشی گرفته هیوز همچنین یک defenseman با کمک در Compher هدف در اوایل دوره سوم.

این ادعا ماکار, 21, تا به حال تنها چند نقطه بازی برای کلرادو.

“این چیزی است که من واقعا در مورد مراقبت از, به, بود, صادق,” او گفت: rookie مسابقه به ثمر رساند. “من فکر نمی کنم من می توانم به شما بگویم که سه هستند …”

پاورقی. این Avs بودند در یک عجله به خارج از اتاوا به ضرب و شتم یک snowstorm برنامه ریزی برای ضربه زدن به منطقه. آنها موظف هستند برای کلمبوس جایی که آنها بازی کت آبی در روز شنبه. کلرادو پس از اتمام پنج بازی سفر روز یکشنبه در بخش مرکزی رقیب مینه سوتا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de