ST. پل Minn. — NHL سخت کار کردن را به سهولت برای بهمن در پایان کشش. کلرادو پخش 16 نهایی خود را از 28 به طور منظم فصل بازی در خانه از جمله پنج شنبه در آکادمی نیروی هوایی را Falcon ورزشگاه.

این چیزی است Avs نیاز به کشف خانه خود را-یخ تسلط, و, عجیب, بازی به عنوان به خوبی به عنوان آنها در خارج از دنور. این Avs هستند 14-7-4 در خانه نسبت به موثر 18-9-2 در جاده ها است. آنها در لیگ دوم-اکثر جاده های برنده در پشت واشنگتن که دارای 20.

“ما خوشحال هستیم که با راه ما در حال بازی در حال حاضر” Avs کاپیتان گیب Landeskog گفت: از پیروز اتاق قفل در اکسل انرژی مرکز در روز یکشنبه. “در حال حاضر ما باید برای تبدیل این (را) راه ما شده است بازی در جاده ها به خانه یخ.”

کلرادو زمان دوشنبه ، آن آغاز می شود پنج بازی homestand شنبه در برابر منکوب Ottawa Senators آنها شکست 4-1 در روز پنج شنبه در کانادا. این سنس باید برنده فقط شش جاده های دوم کمترین پشت دیترویت (پنج).

تعقیب بلوز

سنت لوئیس را نگه دارید در بخش مرکزی و غربی کنفرانس سرب شل شدن. این Avs فقط سه امتیاز پشت بلوز با دو بازی در دست است. کلرادو (32-16-6) است 2-0 در برابر سنت لوئیس (32-15-9) پس از تیمهای برنده این دو بازی. خانه تیم برنده هر بازی.

این سری آخر که در آخرین روز از فصل به طور منظم — مارس 4 در پپسی سنتر. بنابراین وجود دارد می تواند موثر بازی حذفی قبل از postseason آغاز می شود, اگر Avs و بلوز باقی می ماند گردن و گردن.

بخش مرکزی قهرمان را باز برگشتی در برابر یکی از این دو کنفرانس غرب وحشی-کارت تیم و خانه یخ مزیت از طریق کنفرانس نهایی. مرکزی را runner-up باز خواهد شد برگشتی در برابر لشکر مقام سوم تیم است.

اشتباه نکنید: این Avs نه برنده شدن در این بخش و جلوگیری از باز شدن بازی های حذفی در برابر دالاس ستاره ها و دروازه بان بن اسقف.

جمع آوری امتیاز

این Avs جمع آوری امتیاز در نه از گذشته خود 10 بازی (7-1-2) و معتقدم که آنها باید شده اند 10-برای-10. آنها سقوط کرد 6-3 در فیلادلفیا در فوریه. 1 برای شروع خود را در پنج بازی سفر جاده ای.

“پس از اول ما گفت:” ما در حال از دست دادن OK بازی مانند آن. ما با آن خوب'” مرکز Pierre-ادوارد Bellemare گفت. “اگر ما بازی می کردند که ما می دانیم که ما در حال رفتن را به نفع خود بیش از ما از دست دادن. و در پایین جاده در سفر آن خود را نشان داد. ما به پایان رسید تا برنده چهار از پنج و به طور کلی احساس می کنم مثل ما بازی خوب در هر بازی است.”

Landeskog موافقت.

“از آن آسان است برای گفتن اما به دنبال بازگشت در آن فیلادلفیا بازی که یک بازی بود ما احساس ما outplayed آنها را برای بسیاری از بازی و فقط به دور برخی از اهداف آسان. ما را 4-1 در این جاده سفر بدون شک به خصوص (یکشنبه) در برابر لشکر حریف,” او گفت: با اشاره به مینه سوتا.

پاورقی. این Avs یک به روز رسانی در خط دوم مرکز ناظم کادری در روز سه شنبه صبح اسکیت. کادری در سمت چپ در اوایل دوره سوم یکشنبه با پایین بدن آسیب و بازگشت نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de