بهمن نوردد دو بازی شیراز سفر با پیروزی در ضربات پنالتی در L. A. پادشاهان

لس آنجلس — بهمن دروازه بان پاول Francouz در ادامه به درخشش شنبه شب در مرکز استیپلز اجازه می دهد یک هدف و یا کمتر از طریق قوانین و مقررات برای سومین بازی متوالی. او پیشگام 2-برای-2 مجازات قتل عملکرد — از جمله 4-بر روی 3 نقطه ضعف به این نتیجه هدف-اضافه کاری کمتر — متوقف و هر سه عکس در ضربات پنالتی از پیشرو کلرادو به یک رفت و برگشت از آن دو-بازی سفر در جنوب کالیفرنیا.

جناح Joonas Donskoi به ثمر رساند تنها هدف در ضربات پنالتی ضرب و شتم دروازه بان Jonathan سریع با یک بیمار جلو و عقب حرکت می کند در دور سوم به Avs 2-1 پیروزی در برابر پادشاهان لس آنجلس — چه کسانی ناراحت Avs یک هفته زودتر در NHL ورزشگاه سری بازی در آکادمی نیروی هوایی.

“من می دانم که او خیلی خوب است. ما در برابر پادشاهان بسیاری از بار وقتی که من بازی کوسه. من می دانستم که این دروازه بان بسیار خوب” Donskoi که بازی گذشته چهار فصل در سن خوزه گفت: سریع. “معمولا او بیرون می آید از (چین) بنابراین من فکر کردم شاید یک شانس برای رفتن در اطراف او. و من خوشحال بودم که من قادر به انجام این کار است.”

Francouz بود در آینده خود برای اولین بار حرفه ای shutout (26 موجب صرفه جویی) در روز جمعه 1-0 پیروزی در آناهایم اردک. او مواجه فقط 16 عکس از طریق مقررات شنبه و پنج صرفه جویی در OT وقتی Avs شد shorthanded برای آخرین 1:15 دلیل J. T. Compher را hooking جزئی.

“این همیشه بزرگ برای دروازه بان اگر شما اجازه نمی دهد بسیاری از اهداف. اما راستش ما در حال بازی واقعا خوب دفاعی در حال حاضر” Francouz گفت. “ما اجازه نمی دهد بسیاری از شانس (جمعه) شب و در برابر امشب. بنابراین من فکر می کنم آن را یک نتیجه بیشتر از بازی تیم.”

کلرادو (36-18-7, 79 امتیاز) گل دوم خود را به هدف به عنوان بسیاری از بازی ها در اواخر دوره دوم به جعل 1-1 کراوات. Defenseman Ryan گور کردم و او نهم از فصل مصرف یک قطره عبور از گیب Landeskog و با استفاده از یک wrister به نمره زیر دستکش سریع بود که فوق العاده به آن نقطه.

این Avs که در ادامه به بازی بدون کلید مجروح جلو Mikko Rantanen, ناظم کادری و مت کالورت نیز بدون بالا جناح Andre Burakovsky که از دست رفته بازی با یک بیماری است. علاوه بر این کلرادو از دست رفته است دروازه بان Philipp Grubauer که شروع فصل به عنوان شماره 1 ،

کلرادو به پایان رسید 0-برای-5 در بازی قدرت در حال سقوط به 1-برای-16 در آخرین پنج بازی. اما Avs شد به اندازه کافی خوب دفاعی به نفع خود بدون قدرت-بازی بازی هدف.

این Avs outshot پادشاهان 24-10 از طریق دو دوره بود اما 0-for-4 در بازی قدرت و سریع قوی بود در همه شرایط. بهترین صرفه جویی در آمد و در اوایل دوره دوم زمانی که Pierre-ادوارد بل صرف یک موقع یک دایره به دایره خوراک از مت Nieto. سریع رفت سمت به سمت فوق العاده سریع و با استفاده از خود blocker برای قرار دادن جن از خطر در گوشه ای.

این Avs outshot پادشاهان 14-7 در اولین دوره اما trailed 1-0 در اولین تنفس. پادشاهان گل در مجازات شات پس از کلرادو defenseman نیکیتا Zadorov شد و سوت کشید برای اتصال آستین واگنر از پشت در مبارکه.

واگنر با استفاده از یک ضربه محکم و ناگهانی به ضرب و شتم Francouz در مجازات شات. ساعت قبل از بازی روز جمعه در آناهایم, این باشگاه اعلام کرد که آنها تا به حال تمدید Francouz, 29, به دو سال 4 میلیون دلار قرارداد آغاز می شود که فصل آینده است.

“او واقعا خوب است. او واقعا خوب بود امشب دوباره” Avs مربی Jared Bednar گفت: از Francouz. “ما در حال شروع به انتظار آن را از او. ما نمی خواهیم او را به به خیلی خوب. ما می خواهیم دفاع به جامد. اما هنگامی که ما را از اشتباهات و دادن شانس به ثمر رساند-در برابر او شده است وجود دارد برای نجات ما در اکثر شب. من فکر کردم امشب رئال خوب تلاش كنند. دقیقا چیزی که ما نیاز داریم از او.”

پانوشت. Avs rookie Cale ماکار وارد بازی با فقط هشت پنالتی در دقیقه 52 بازی بود اما سوت کشید برای دو مجازات در دوره دوم دومی برای ارایش در یک بازی او گرفتار داستین براون چوب در معده است. … Burakovsky جایگزین شد لوگان اوکانر که به یاد می آورد از کلرادو عقاب قبل از بازی. اوکانر ندارد به سفر دور; عقاب بازی جمعه شب در انتاریو واقع در کالیفرنیا است شکست انتاریو سلطنت 2-1 در وقت اضافه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>