بهمن stuns بلوز با آخرین قدرت دوم-بازی هدف

مرگ ناگهانی جایگزین شد به طور ناگهانی مرده است.

در کنفرانس غرب round-robin بذر یکشنبه در راجرز جای ناظم کادری گل قدرت بازی هدف با 0.1 ثانیه باقی مانده و در دوره سوم به بهمن دراماتیک 2-1 پیروزی بر St. Louis Blues در ادمونتون.

مقامات در زمان حدود هفت دقیقه در به دنبال تکرار قبل از حکم کادری که تا به حال در واقع به ثمر رساند مطمئن شوید جن به طور کامل عبور از خط قبل از وجود دارد 0.0 در ساعت است. آنها اعلام آن را به یک هدف خوب و مرکز و یخ faceoff ساخته شده بود در 0.1 ثانیه است.

“من آگاه بود — نه کاملا به نقطه اعشار اما من می دانستم که وجود ندارد زمان زیادی باقی مانده است” گفت: کادری که سیلی در یک شنبه پس از گیب Landeskog شات کردن پست. “من می دانستم که (جن) ضربه پشت خالص قبل از زنگ رفت اما من کاملا مطمئن نیستم اگر زنگ دیر شده بود.”

اگر هدف این نیست تعداد هر دو تیم خواهد اعطا شده است یک نقطه با یک نقطه اضافی به 3-در-3 وقت اضافه یا ضربات پنالتی برنده است. اما کلرادو که trailed کنفرانس پیشرو در سنت لوئیس توسط یک نقطه با یک بازی در دست زمانی که NHL متوقف شد آن فصل 12 مارس در زمان هر دو امتیاز و سفید بلوز برای صعود به این کنفرانس منجر شود.

“به عنوان یک تیم به عنوان یک کل نگاه من که به عنوان یک گام بزرگ به جلو از نمایشگاه ما بازی” Avs مربی Jared Bednar گفت. “ما برخی از بچه ها که هنوز هم به آن را انتخاب کنید و خوشبختانه ما یک بازی است که ما هنوز هم می توانید انجام دهید که در قبل از ما به این (16 تیم) برگشتی.”

کلرادو که ازمایش کرده 1-0 ورود به سوم آن را در رایان گریوز هدف اولیه در فینال قاب. دروازه بان Philipp Grubauer متوقف تمام 28 عکس او رو در دوم و سوم دوره پس از اجازه می دهد اول دوره قدرت-بازی بازی هدف.

“احساس واقعا خوب حتی اگر این در حالی است گفت: Grubauer که تا به حال بازی در یک معنی بازی پس از Feb. 15 زمانی که او مجروح شد و در فضای بازی در آکادمی نیروی هوایی.

قبرهای هدف او بود 10 از فصل و پس از او خرابکاری یک شات اول تلاش از بین محافل.

“من تا به حال درجه یک شات. بدیهی است که کار می کرد. گاهی اوقات چیزهایی که فقط برای شما,” گور گفت.

این Avs کنترل بازی در اولین دوره outshooting بلوز 16-4 اما وارد دوم انتهایی 1-0. تفاوت دیوید Perron قدرت-بازی بازی های هدف در 16:46 از دوره.

“من واقعا افتخار از بچه ها به صورت چسبیده در آن وجود دارد و مبارزه با به عقب” Kadri گفت. “این فقط یک بازی است و ما در حال رفتن به دریافت بیش از حد بالا بر روی آن, اما آن را قطعا خوب برای شروع کردن با یک پیروزی است.”

وی افزود: “گمان می کنم آن را احساس کمی بهتر در برابر این بچه ها — بدیهی است که بخش رقیب تیم بزرگ. بنابراین ما خوشحال برای به دست آوردن پیروزی. که به عنوان یک به طور منظم بازی حذفی که شما می توانید دریافت کنید و آن را خوب آماده سازی در حال حرکت رو به جلو است.”

نهایی شدند عکس 38-32 کلرادو بعدی که نقش ستاره دالاس روز چهارشنبه. این Avs’ final round-robin بازی شنبه برابر وگاس شوالیه طلایی.

پانوشت. Avs عمق جناح مت Nieto اولیه مجازات قاتل بود که در همه 70 به طور منظم فصل بازی ها تعجب آور بود ، او جایگزین شد تایسون Jost. تنها Nieto و defenseman سام گیررد قبلا از دست رفته یک بازی برای کلرادو در این فصل بازی در تمام 20. “من واقعا دوست Jost رقابت پذیری از طریق اردوگاه های آموزشی. من دوست شدت او را با بازی. او فقط به نظر می رسد واقعی گرفته شده در” Bednar گفت. “به نظر من او به دست آورده حق را به بازی در این بازی فقط بر اساس داشتن بهتر اردوگاه نسبت به بعضی از بچه ها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de