بهمن در قلب سان خوزه coronavirus نگرانی

سن خوزه کالیفرنیا. — نسبتا بالا تعداد coronavirus موارد در این منطقه منجر مقامات شهرستان برای تضعیف ساکنان از حضور در بزرگ اجتماعات شنبه و یک فصل کم 14,517 San Jose Sharks طرفداران نشان داد تا برای پنج شنبه شب NHL بازی مقابل مینه سوتا وحشی.

اما کوسه حضور به رشد نسبتا عادی 16,018 در روز شنبه در برابر سناتورهای اتاوا قبل از سن خوزه به این نتیجه رسیدند شش بازی homestand در SAP مرکز در روز یکشنبه در برابر بهمن.

و اشتباه نکنید Avs طرفداران خال خال در سراسر ساختمان pregame.

“این بسیار آسان است: شستن دست و صورت خود را لمس نمی, نوشیدن مقدار زیادی آب و شما خوب هستید” گفت: Chris Vanbeber از لاولند که یکشنبه با حضور در بازی با چهار نفر دیگر از کلرادو شمالی.

سیرا مور از قطع اشاره کرد که طرفداران نمی ماند به دور از بازی NHL چله زمستان در اوج فصل آنفلوآنزا بنابراین هر فرد سالم نباید ترس از COVID-19.

“شما هم می توانید در ترس زندگی می کنند و یا زندگی خود را. بیایید نه با ترس زندگی” مور گفت.

هشت جدید COVID-19 گزارش شد بعد از ظهر شنبه توسط شهرستان سانتا کلارا عمومی وزارت بهداشت آوردن تعداد در شهرستان به 32. کالیفرنیا است تا 88 موارد با توجه به سی ان ان سلامت; کلرادو دارای هشت در همان گزارش.

“من فکر می کنم سن خوزه کوسه ها مسئول هستند به اندازه کافی است که آنها را از گوش دادن به هر یک از دستورالعمل های بهداشتی که مطرح شد از طریق شهرستان سانتا کلارا گفت:” سن خوزه ساکن شفق Pavlick که یکشنبه با حضور در بازی با شوهرش برایان و 10 ساله پسر. “من ایمان که رهبری خود را در تماس با مردم است. شیره مرکز نمی خواهید برای انجام هر چیزی غیر مسئولانه است.”

برایان Pavlick شد پوشیدن یک کلاه بهمن تبدیل شدن به یک فن از این تیم در سال 1996 در آن جام استنلی اجرا هنگامی که او زندگی می کردند در بولدر. “من فکر می کنم شما باید به خارج و زندگی خود را بدون توجه به آنچه در جریان است,” او گفت:.

شهرستان سانتا کلارا است دلسرد ساکنان غیر ضروری از سفر وجود دارد اما به نظر می رسید به مقدار زیادی از سوار-به اشتراک گذاری رانندگان است.

“آن را که از مقابله” گفت: Uber راننده خوان که کاهش یافته است به گذشته خود نام. “فقط انجام آنچه شما معلم مهد کودک همیشه به شما گفته — شستن دست های خود را.”

NHL روز جمعه درخواست کرد که آن تیم ممنوعیت غیر ضروری پرسنل از اتاق قفل و کوسه ها در میان تعداد انگشت شماری از تیم های به نگه داشتن رسانه ها از ایشان روز شنبه. درخواست بازیکنان انجام مصاحبه در خارج از اتاق قفل در یک کنفرانس خبری در تنظیم.

این Avs اما برگزار شد صبح اسکیت جمعه و رسانه ها استقبال شد به بازدید از اتاق قفل در SAP مرکز با یک توجه داشته باشید در ورودی یادآوری نگاران نه به دست دادن با بازیکنان و یا به پنجه آغوش و یا نشستن بر روی قفل میکند.

“این یک حواس پرتی; ما فقط تلاش به بازی هاکی” Avs کاپیتان گیب Landeskog گفت. “اگر وجود دارد برای رسیدن به یک نقطه که در آن موثر بر جمعیت و بازی های در حال لغو این امر می تواند یک بیت از یک حواس پرتی. اما در حال حاضر آن را ندارد.”

Landeskog و هم تیمی های خود گفته شده است که آنها هستند در خطر ابتلا COVID-19.

“من پزشک نیستم, شماره 1; من یک متخصص در مورد این موضوع. اما درخواست ما پزشکان او گفت: اگر ما می توانید آن را در ما سن و سالم چگونه ما آن را برای رفتن به یک به طور منظم سرد” Landeskog گفت. “تنها چیزی که مرا نگران است من 4 ماهه (دختر) در صفحه اصلی. من به طور کلی کار در بیش از حد بسیاری از چیزها است. من نمی وحشت بیش از حد به راحتی. بدیهی است که این رشد کرده است و بیشتر و بیشتر مردم را تحت تاثیر قرار. آن را در سراسر جهان (اما) این زندگی بخشی از زندگی هر چه صنعت شما در هر کاری شما انجام, شما تحت تاثیر قرار گرفتن یک راه یا دیگری من مطمئن هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im