بهمن دروازه بان Philipp Grubauer وضعیت سوال برانگیز پس از ورزشگاه سری آسیب

آکادمی نیروی هوایی — بهمن goaltender Philipp Grubauer سقوط و عقب مانده به یخ هنگامی که به عقب پایان از هم تیمی ایان کول برخورد با او در اواخر دوره سوم.

Grubauer چپ یخ به آرامی با کمک کلرادو تبدیل به پشتیبان گیری پاول Francouz خالص و پادشاهان skated دور با پیروزی 3-1 در شنبه شب در ورزشگاه شاهین به از بین بردن خانه تیم NHL ورزشگاه سری ویترین. و بدتر مزاحم بهمن صدمه اشکال همچنان به نیش می زنند.

“این واقعیت که (Grubauer) در سمت چپ بازی امشب به من می گوید قطعا وجود دارد یک احتمال است که او می تواند دست بازی ها” کلرادو مربی Jared Bednar گفت. “من نمی دانم. آنها هنوز هم به دنبال او آمد از طریق. من فقط کلمه روی نیمکت که می توان آنها را در چک کردن او را.”

بازی گره خورده بود 1-1 در زمان Grubauer خروج اما نمی پین از دست دادن تنها خود را جایگزین. Francouz, 13-4-2 با .925 صرفه جویی در صد این فصل ورود شنبه شب قادر به گرم شدن پس از نشستن در subfreezing درجه حرارت بر روی نیمکت کل بازی. پادشاهان رو به جلو تایلر Toffoli ثبت کلاه ترفند و به گل رفتن پیش هدف در Francouz با کمتر از یک دقیقه در این بازی چپ.

“این دشوار است, چرا که (Grubauer را) نشسته است در خارج وجود دارد برای دو ساعت به علاوه احتمالا زمانی که او در و او در واقع گرم کردن وجود دارد” Bednar گفت. “او آنچه او می تواند به ما کمک کند برنده است. ما داد تا خیلی خوب اسلات شات وجود دارد با کمی ترافیک در جبهه برای این بازی برنده. ما نیاز به انجام یک کار بهتر از چک کردن که جن خاموش faceoff.”

اضافه شده Francouz: “آن را همیشه کمک می کند تا اگر شما را به برخی از توقف در شروع. شما احساس می کنید با جن. … متاسفانه ما از دست داده و با یک گل در آخرین دقیقه, پس از آن واقعا (بدبو). ما واقعا متاسفم برای طرفداران و ما واقعا می خواستم به نفع خود.”

Bednar گفت: او را دریافت خواهد کرد آسیب به روز رسانی وضعیت برای Gruabuer در روز یکشنبه. بهمن میزبان Tampa Bay Lightning روز دوشنبه در پپسی سنتر.

“امیدوارم (Grubauer) است نه بیش از حد طولانی” بهمن مرکز ناتان MacKinnon گفت. “فقط یک بازی خسته کننده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im