بهمن ضربان وحشی در مینه سوتا گسترش به پیروزی چهار بازی

ST. پل Minn. — این یک exhaustively موفق تلاش کنند.

بهمن بازی در شب متوالی با سفر و تکمیل ناهموار پنج بازی سفر جاده ای به ظاهر با استفاده از تمام آن انرژی در دسترس یکشنبه شب در اکسل انرژی مرکز.

کلرادو کردم به اهداف در هر سه شرایط — shorthanded قدرت بازی و حتی قدرت — به علاوه افسانه goaltending از پاول Francouz در 3-2 پیروزی بر مینه سوتا وحشی در یک مرکزی را بدست آورد.

“این یک شجاع تلاش” Avs مربی Jared Bednar گفت. “آنها به حال کمی بیشتر پرش در پاهای خود را امشب — ما در آینده در بازگشت به عقب. من نمی خواهم راه ما اعدام در دوره اول. من فکر می کنم نیت ما خوب بودند اما ما جنگیدند جن کمی.”

وی افزود: “خیلی خوب تلاش ما بچه ها. اعدام نمی شد که در آن نیاز به, اما من فکر فرانکی (Francouz) واقعا خوب بود زمانی که ما نیاز به او را.”

در بستن St. Louis Blues با یک کنفرانس غرب-32 برنده Avs تمدید خط برنده شدن خود را برای چهار بازی به پایان رسید و 4-1 در این سفر که شروع Feb. 1 با یک دست در فیلادلفیا. کلرادو اجازه فقط یک هدف در پیروزی در بوفالو اتاوا و کلمبوس.

جلو Pierre-ادوارد (shorthanded), Nathan MacKinnon (power play) و گیب Landeskog به ثمر رساند اهداف یکشنبه و Francouz بازی اولین بازی او در این سفر ساخته شده 34 موجب صرفه جویی برای بهبود به 13-4-2.

“ما را 4-1 در این جاده سفر بدون شک به خصوص این یکی در برابر یک لشکر حریف خیلی مهم بود و آن احساس مانند یک حذفی-نوع بازی” Landeskog گفت. “خوشحال با راه ما در حال بازی در حال حاضر و در حال حاضر ما رو به این تبدیل به خانه یخ و مطمئن شوید که ما پریدن در اینجا در پپسی سنتر.”

این Avs زمان 3-2 منجر به دوره سوم با هر یک از بازی پنج گل آینده در دوره دوم. چهار نفر بودند که در تیم های ویژه از جمله Bellemare تعجب آور shorthanded هدف این است که به کلرادو 1-0 شود 1:37 به قاب وسط.

Bellemare با defenseman بسته شدن در, ضرب و شتم دروازه بان Devan Dubnyk با یک نسبتا نرم شات از دایره سمت چپ.

“من فکر کردم من یک مقدار زیادی از زمان. بود که به خوبی از شانس من بود به این دلیل که مرد شد تا در آینده بر من” Bellemare گفت. “من فکر می کنم آن را برای رفتن ؟ هیچ. اما گاهی اوقات شما می توانید یک کمی شانس. ما آن را.”

جارد Spurgeon قدرت-بازی بازی های هدف در 4:58 گره خورده است و وحشی اضافه شده یکی دیگر از قدرت-بازی بازی های هدف توسط Kevin Fiala در 17:31 که کمرنگ کلرادو دو هدف کسری به 3-2. این Avs به دست آورده خود را 3-1 سرب با حملات سریع در 7:22 از MacKinnon و 10:36 از Landeskog.

وحشی به پایان رسید 2-از-4 در بازی قدرت. این Avs شد 1-از-3.

کلرادو و مینه سوتا هستند 2-2 در فصل سری و دیدار 23 مارس در سنت پل در آخر.

پانوشت. Avs مرکز ناظم کادری در سمت چپ بازی با پایین بدن آسیب در اوایل دوره سوم برای چه Bednar گفته شده است می تواند دلایل احتیاطی. … Avs جناح Andre Burakovsky خود را جشن گرفتند تولد 25 یکشنبه. … کلرادو به جلو ولادیسلاو Kamenev بود سالم ابتدا در تمام پنج بازی در سفر. … این Avs در حال حاضر بازی پنج بازی متوالی در خانه آغاز سهشنبه در برابر سناتورهای اتاوا آنها شکست 4-1 در روز پنج شنبه در کانادا. این homestand شامل پنج بازی مقابل کنفرانس شرق پیشرو در واشنگتن پایتخت و شنبه را NHL ورزشگاه سری بازی برابر لس آنجلس کینگز در آکادمی نیروی هوایی را Falcon ورزشگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de