بهمن ضرب و شتم بال قرمز 2-1 گسترش دو رگه برنده

دیترویت را که خوب نه.

کاپیتان گیب Landeskog در برابر خرد آمار در حالی که ساخت یک پاس که فنر لوگان اوکانر برای مبارکه هدف در دوره دوم و بهمن کلرادو ضرب و شتم Detroit Red Wings 2-1 روز دوشنبه شب برای فصل خود را بالا هفتمین مستقیم پیروزی.

حتی بهتر از آن بود Avs’ نهم متوالی جاده پیروزی یک رکورد است.

ولادیسلاو Namestnikov نیز به ثمر رساند برای بهمن. آنتونی Mantha تا به حال تنها هدف دیترویت.

با نمره گره خورده در 1 Landeskog بود فقط در داخل خود خط آبی هنگامی که او در زمان یک ضربه از دیترویت رابی Fabbri. او به عنوان سنجش, Landeskog منتشر تصویب یخ اوکانر بود که در پشت دفاع در دیگر آبی خط.

اوکانر در رفت و ضرب و شتم دروازه بان Jonathan Bernier برای خود هدف دوم از این فصل است. Mantha تبدیل کردن یک goalmouth تقلا برای باز کردن در گل اول اما بهمن تساوی قبل از این دوره بود. رایان گریوز در زمان یک شات است که تضعیف از طریق Bernier و Namestnikov لگد جن به خود در چین و سپس پر شده آن در شبکه با چوب خود را.

قرمز بال 3-18-2 در آخرین 23 بازی.

کلرادو outshot دیترویت 21-10 از طریق دو دوره. بال قرمز قرار داده و در گاه به گاه فشار در سومین اما دروازه بان مایکل هاچینسون پنجم کلرادو بازیکن به بازی که موقعیت این فصل (همچنین یک باشگاه رکورد) آیا به اندازه کافی به آنها را خاموش نگه دارید. هاچینسون به پایان رسید و با 17 موجب صرفه جویی در.

بهمن rookie defenseman Cale ماکار نشسته بازی با یک فوقانی بدن آسیب است. او در نظر گرفته شده است روز به روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>