بهمن و St. Louis Blues برخورد در ادمونتون برای سری مسابقه لاستیک

طولانی سر رسیده لاستیک مسابقه بین بهمن و St. Louis Blues وارد کرده است.

این تیم در اصل برنامه ریزی شده برای دیدار 4 آوریل در دنور در آخرین روز از فصل به طور منظم. آنها در حال حاضر ملاقات بعد از ظهر یکشنبه در ادمونتون مرکز شهر برای کنفرانس غرب برگشتی.

فصل سری 2-2 با هر تیم برنده دو بار در خانه. در علاوه بر این به بالیدن یکشنبه به بازی کمک خواهد کرد که تعیین دانه چهار بالا در این کنفرانس که سنتی 16-تیم بهترین هفت مسابقه آغاز می شود Aug. 11. این Avs و بلوز و همچنین وگاس شوالیه طلایی و ستاره دالاس یک مقدماتی-دور خداحافظ در حالی که آنها بازی در برابر یکدیگر کاشت.

وقتی NHL متوقف فصل مارس 12, بلوز (42-19-10) و بهمن (42-20-8) ایستاده بود اول و دوم در این کنفرانس با Avs فقط یک نقطه در پشت و یک بازی در دست است.

“ما بدست بهتر در بازی بلوز در طول چند فصل و اگر ما بازی راه ما قادر به ما اعتماد به نفس که ما می تواند برنده بازی هاکی,” Avs مربی Jared Bednar گفت: در زوم تماس پس از تمرین روز شنبه. “بلوز به دفاع از شانزه آنها یک تیم با تجربه بزرگ-سالم تیم است که نقش به راه راست و آن را سخت بر شما در تمام زمینه ها. راه ما در این است که ما در حال رفتن به در بالای بازی ما و مایل به بررسی و بازی با برخی از شدت و فیزیکی. و ما قصد داریم به برخی از نمایشنامه برای برنده شدن در یک بازی هاکی.”

وی افزود: “این خوب است به بازی با معنی بازی در مقابل یک حریف خوب چون ما امیدوار است که رفتن به کشیدن بهترین بازیکنان ما بیرون آمدن از کمپ.”

Bednar کاهش یافته است به شناسایی خود را فهرست و یا اعلام شروع دروازه بان در برابر بلوز. اما او گفت: همه در دسترس است به بازی — از جمله defenseman سام گیررد که از دست رفته روز سه شنبه تمرین و بازی نیست و در 3-2 نمایشگاه پیروزی در برابر مینه سوتا در روز چهارشنبه.

St. Louis Blues مقابل بهمن

زمان: چهار شنبه, 4:30 بعد از ظهر

که در آن: راجرز محل ادمونتون

تلویزیون: ALT

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید