Ava DuVernay آرایه داد اعلام $250,000 ابتکار برای PoC و زنان محور سازمان نهفته COVID-19 بحران


ARRAY Ascend Summit

آرایه صعود قله
عکس: حسن نیت ارائه میدهد از آرایه

آرایه همواره یک قهرمان برجسته به حاشیه رانده شده صدای در هنر و زمان بی سابقه آب و هوا صنعت در coronavirus همه گیر الهام بخش مستقل شرکت توزیع منابع و جمعی تاسیس شده توسط Ava DuVernay برای رفتن یک گام بیشتر است.

تبلیغات

این شرکت غیر انتفاعی بنیاد آرایه داد در حال حاضر راه اندازی یک 250.000 دلار بودجه ابتکار به نام آرایه کمک های مالی “برای سازمان ها و افراد اختصاص داده شده به روایت تغییر توسط مردم رنگ و زنان از همه نوع.” این شامل فیلم سازان, سازندگان, روزنامه نگاران, هنر حامیان منطقه ای جشنواره های فیلم و غربالگری سری و اعطای ایجاد کرده است برای حمایت از نهادهای مردمی در خدمت به عنوان یک “کاتالیست فرهنگی” که بسیار تغییر دهید.

تبلیغات

“ایجاد آرایه کمک های مالی جمع آرایه ماموریت برای حمایت از هنر طرفداران در سراسر کشور هستند که فرهنگی ضرورت در جوامع خود. با محتوای بیشتر از سازندگان رنگ و زنان ساخته شده آن را بسیار مهم برای حمایت از این سازمان است که در پرورش و تغذیه این صدای” رجینا Miller, آرایه, داد, مدیر اجرایی, در بیانیه ای گفت از طریق آزادی مطبوعات ارائه شده به ریشه. “تنها در چند هفته گذشته ما همه را به دست آورد یک درک جدید برای ارزش ارتباط انسان و راحتی ساده از بودن با هم, های, داستان, در جایی که احساس امنیت و استقبال. هر جامعه سزاوار آن است.”

هر آرایه را آزادی مطبوعات:

محدودیت آرایه کمک های مالی از $10,000 اعطا شده است به شرح زیر 14 افتتاحیه آفرین که در خدمت آفریقایی-آمریکایی Latinx آسیایی-آمریکایی بومی آمریکایی چند قومی و زنان محور فیلم جوامع: BronzeLens جشنواره Cine Latino جشنواره فیلم IllumiNative, Sankofa Film Society, Gary بین المللی فیلم سیاه و سفید, جشنواره, UrbanWorld جشنواره سینما سالا Lumbee فیلم, جشنواره, بومی, جشنواره, سیاه, افسونگر برتری جشنواره تجسمی ارتباطات ImageNation سینما دیترویت و شیکاگو موزه فرهنگ آفریقایی آمریکایی. اضافی آرایه کمک های مالی نیز ارائه شد به سارا جونز فیلم پایه و اساس و به ویلسون مورالس از BlackFilm.com.

علاوه بر حمایت مالی آرایه تشکیل 14 دریافت برای افتتاحیه آن مهارت-ساختمان اجلاس آرایه صعود در دانشگاه کارولینای شمالی-دانشکده هنر. آرایه نیز تعلق می گیرد, مشاوره, کمک های مالی و راه اندازی پل های بشردوستانه به ارائه مداوم استراتژیک آموزشی پرداختن به نیازهای فوری تر از سازمان ها است.

دریافت کنندگان کمک مالی مبتنی بر نامزدی-تنها سیستم که در آن “یک کمیته مستقل متشکل از رهبران از این بشردوستانه, سرگرمی و علمی, بخش های قرعه کشی در تخصص خود و شبکه برای شناسایی فوق العاده نامزدها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im