توسط کریستوفر Clarey, نیویورک تایمز

استرالیا — مردان و زنان تنیس هستند به شدت در مراحل مختلف. مردان باید duopoly است که می تواند به سرعت تبدیل به یک انحصار اگر نواک جوکوویچ باقی می ماند تازه و متمرکز شده است. زنان باید چیزی نزدیک به حکومت اوباش با برندگان در حال ظهور در madcap کلیپ.

در گذشته 12 گرند اسلم مسابقات زنان تا به حال هشت بار اول عمده تک آهنگ قهرمانان. پیوستن به این لیست روز شنبه در استرالیا باز شد صوفیه Kenin یک اطمینان داد آمریکا کشت فقط 14.

در گذشته 21 مسابقات گراند اسلم مردان نداشته هر بار عمده تک آهنگ قهرمانان.

با اینحال برندگان در ملبورن به اشتراک گذاشتن برخی از زمینه های مشترک.

جوکوویچ و Kenin هر دو تا به حال برای بازگشت به پیروزی در فینال خیره پایین شکستن امتیاز و بازی شجاعانه زمانی که این اهمیت بیشتر است.

هر دو شده اند تجسم موفقیت از خود راکت بودند تقریبا به عنوان بلند به عنوان آنها بودند.

Kenin بود wide-eyed 6 ساله در سال 2005 زمانی که خدمه فیلم ضبط شده به تور شخصی او داده شد از میامی باز توسط گرند اسلم قهرمان Kim Clijsters. یک سال بعد او در مصاحبه و صحبت در مورد تبدیل شدن به شماره 1 (چرا او مصاحبه و در سن 7 سوال دیگری).

جوکوویچ هرگز که نوع اولیه قرار گرفتن در معرض, اما زمانی که او 7 او از مد افتاده موقت ویمبلدون جایزه و صحنه ساختگی پیروزی مراسم حتی اگر او از یک خانواده از اسکی بازان آلپاین نه بازیکنان تنیس در صربستان.

“تجسم که پیروزی بود و یک منبع قدرتمند انرژی است که هموار راه را برای من به واقع رسیدن به آن یک روز” جوکوویچ گفت: در ماه دسامبر. “آن را 100 ٪ ممکن است, اما شما باید به احساس آن را در قلب و نه فقط در ذهن خود را.”

شاید قلب — و مقدار زیادی از عمل و مطبوع — کمک می کند تا توضیح دهد که چرا مردان در 30s خود را همچنان به تسلط. ستارگان جوان تر مثل دومینیک Thiem باید بدانید که در سر خود را در حال حاضر است که آنها شلیک و مهارت های رقیب بزرگ سه: جوکوویچ رافائل نادال و راجر فدرر.

Thiem, 26 مورد ضرب و شتم قرار هر یک از آنها در بیش از یک سطح و مورد ضرب و شتم قرار نادال و جوکوویچ در بهترین-از-پنج-مجموعه گرند اسلم بازی. اما او در حال حاضر 0-3 در گرند اسلم نهایی پس از از دست دادن خود را به جوکوویچ اواخر یکشنبه شب.

آن پنج گذارنده بود که بیشتر حماسی در طول بیش از خلق و خوی با Thiem عدم فشار جوکوویچ برای مدت طولانی در پایان مجموعه چهارم یا پنجم. تعلیق هرگز با نزدیک شدن به بالا و سطح اضطراب از سال گذشته ویمبلدون نهایی زمانی که جوکوویچ ضرب و شتم فدرر در یک tiebreaker پس از آنها موفق به کسب 12 بازی در ست پنجم یک برای اولین بار در ویمبلدون نهایی. روز یکشنبه دوئل همچنین سقوط کوتاه از پنج مجموعه ایالات متحده باز نهایی در ماه سپتامبر هنگامی که Daniil مدودف, 23, بسیج از دو مجموعه را به فشار نادال قابل ملاحظه ای به محدودیت های فیزیکی خود را.

اما موضوع همان باقی مانده است: گارد قدیمی برگزاری خون جدید هر چند در حال حاضر فقط به سختی.

“من فکر می کنم آن را تنها جزئیات کوچکی” Thiem گفت. “این می تواند رفته اند یا راه را برای Daniil در ایالات متحده باز و برای من در اینجا.”

محاصره گرند اسلم پورت هنوز هم واقعی است.

“آن را منحصر به فرد در تاریخ ورزش که سه تا از بهترین بازیکنان تا کنون در حال بازی در همان دوران” Thiem گفت. “این چیزی است که باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای بازیکنان به از طریق شکستن.”

آن است که البته کاملا درست نیست به اعلام سه بزرگ همیشه بهترین خود را بر اساس عمده-مسابقات به حساب میآید. ستاره ها در اوایل دوره اغلب نادیده گرفته Australian Open و یا تبدیل حرفه ای ارائه خود را فاقد شرایط لازم برای مسابقات گراند اسلم که این سایت متعلق به “آماتور” تا سال 1968. آن است که تنها از اواسط 1990s است که شرکت در تمام چهار نفر از این وقایع تبدیل به قاعده.

فدرر قدیمی ترین از سه بزرگ در 38 دارای مردانه رکورد از 20 عنوان تک. نادال تا 19 و جوکوویچ 17 است. بعدی بهترین بازیکنان فعال در گرند اسلم عناوین استن Wawrinka و اندی موری با سه هر کدام.

فرانسوی, باز, بزرگ بعدی در تقویم به نظر می رسد منطقی جایی برای نادال به پیروزی 20. او برنده یک دور از ذهن 12 عنوان تک روی خاک رس قرمز در پاریس. جوکوویچ و Thiem به احتمال زیاد مطرح, بزرگ, تهدید, اما حتی اگر نادال موفق است که به این معنا نیست جوکوویچ به زودی نمی تواند او را گرفتن و فدرر.

جوکوویچ می خواهد رکورد و همچنین می خواهد فدرر رکورد مجموع زمان در شماره 1. جوکوویچ اصلاح رتبه بندی بالا از نادال با پیروزی در اینجا و در حال حاضر در 276th هفته در شماره 1 پشت پیت سمپراس با 286 هفته و فدرر با 310. فدرر تصدی یک بار به نظر می رسید نجس; جوکوویچ می تواند فراتر از آن در ماه اکتبر.

“شماره 1 بود که واقعا در این معادله برای من تا زمانی که من با موفقیت به پایان رسید که تا پایان سال شماره 1 برای چندین سال در یک ردیف” جوکوویچ گفت: از رکورد. “این یکی از دو تا از بزرگترین اهداف برای اطمینان حاصل کنید. منظورم این است که هیچ راز در آن است.”

در پایان فصل 2009 سه بازیکنان در رتبه بندی, به, منظور, فدرر, نادال و جوکوویچ. این هفته یک دهه بعد منظور این است که جوکوویچ, نادال و فدرر.

که نام تغییر نکرده تنها نظم بی سابقه است. همچنین کمک می کند تا توضیح دهد که چرا تنها هفت مرد را به دست آورد عمده تک آهنگ عناوین از شروع فصل 2006. در طول همان دهانه وجود داشته است 25 های مختلف زنان گرند اسلم تک آهنگ قهرمانان.

وسوسه این است که به نسبت اختلاف به مردان بازی بهترین-از-پنج مجموعه و زنان از سه با کوتاه قالب وام های خود را به راحتی بزند. اما بهتر از سه نگه نمی سرنا ویلیامز از برنده شدن 23 عمده عنوان تک و دو بار برنده شدن در چهار رشته اصلی در یک ردیف.

فدرر تا به این باورند که این تغییر به 32 دانه به جای 16 که در سال 2001 در این رشته نیز یک عامل در افزایش ثبات در بالای صفحه. اما زنان نیز 32 دانه.

به نظر می رسد بالاتر از همه ادواری و ویلیامز کاهش است همزمان با نسل جدید را افزایش است. Ashleigh Barty 23, نائومی اوزاکا 22 است Kenin 21 است و بیانکا Andreescu 19 است. همه آنها را برنده رشته در 13 ماه گذشته و بهترین شانس برای کسانی که می خواهند برای پیش بینی برنده در آینده رشته های.

Kenin روسیه متولد آمریکا بود و به سختی یک تهدید ناشناخته است. او برنده سه مسابقات فصل گذشته و همچنین شکست Barty زمانی که او بود No. 1 در تورنتو و اوزاکا هفته بعد زمانی که او بود No. 1 در سینسیناتی.

Kenin است در بهترین حالت در دادگاه سخت است اما تا به حال نشده در گذشته دور چهارم در یک تورنمنت بزرگ قبل از. در ملبورن, او را شکست داد و سریعترین افزایش استعداد جوان در این بازی 15 ساله Coco Gauff. او سپس ضرب و شتم Barty بود که کشت شماره 1 بود و بزرگ استرالیا جمعیت حمایت از. در فینال Kenin مواجه قوی تر و تهاجمی Garbiñe Muguruza سابق گاروس و ویمبلدون قهرمان.

آن را کاملا اجرا و pièce de résistance شد پنجمین بازی از مجموعه سوم از آخر. در 2-2 و پایین 0-40, Kenin تولید چهار groundstroke برندگان و ace به نگه دارید خدمت می کنند. “این بازی در حال رفتن به با من برای همیشه لطفا برای” Kenin گفت.

در حال حاضر رتبه شماره 7 او می تواند تبدیل به یک بالا 10 به طور منظم اگر او سالم باقی مانده اما به گمان است که او در حال حاضر آماده برای تسلط بر یک کشش. او شهامت و خدمت است که بسیار سخت برای حمله به. او زمان بندی نفیس از پایه بهبود یافته برای فورهند و یک قطره شات. از دو هفته گذشته او خون سرد. اما دیگران باید سلاح های بزرگتر و سرعت بیشتر و دیگران مانند Andreescu نشان داده اند استعداد خود را برای آینده در این مناسبت بزرگ.

“سونیا متنفر است به از دست دادن” گفت: Alex Kenin او پدر و مربی با استفاده از نام مستعار خود را. “این فقط یک گزینه نیست بنابراین او فقط حاضر به انجام این کار است.”

هیچ کس دوست دارد از دست دادن البته و دختر خود را برای همه آتش و گرسنگی مطمئنا دیگر گرفتن هر می تواند قهرمان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de