استرالیا در لیگ: LaMelo توپ پیشنهاد برای خرید باشگاه نه یک معامله انجام می شود

سیدنی — LaMelo توپ پیشنهاد می شود یک باشگاه مالک قبل از او NBA اولین نیست یک معامله انجام می شود و در عین حال.

استرالیا در لیگ ملی بسکتبال با صدور بیانیه ای روز جمعه در واکنش به گزارش یک شبه که توپ رو خریده بود Illawarra بازها, باشگاه جنوب سیدنی که در آن او با بازی 12 بازی فصل گذشته.

توپ را در کسب و کار, مدیر Jermaine Jackson, در روز پنج شنبه ESPN گفت: “ما خود این تیم است. این یک معامله انجام می شود.”

18 ساله آمریکایی است که انتظار می رود در دور اول انتخاب کنید در NBA پیش نویس تا به حال یک آسیب-کوتاه فصل با شاهین به دلیل کبودی استخوان در پای چپ خود را.

“ملو را دوست دارد Illawarra طرفداران. او را دوست دارد آن جامعه است. آنها باز سلاح های خود را به او. آنها ساخته شده و ما احساس می کنیم در خانه” جکسون ESPN گفت:. “هنگامی که ما شروع به شنیدن در مورد مسائل مربوط به آنها را از طریق ما در مورد آن صحبت کردیم و تصمیم, ‘بیایید خود این تیم است.’

“او در حال رفتن به به قفل خود را NBA, اما ما می رویم به استخدام افراد مناسب برای نظارت بر همه چیز است.”

این NBL تایید توپ و مدیر خود بحث با شاهین’ صاحبان در حالی که او در استرالیا اما “در این مرحله ما در حال ادامه برای کار با زمان دارنده مجوز سیمون استراتفورد در تعدادی از گزینه های برای آنچه که ما امید خواهد بود پربار نتیجه برای Illawarra و NBL.”

“این NBL به تصویب نهایی در هر انتقال مجوز و بدون نرم افزار ساخته شده است به تاریخ” لیگ بیانیه ای گفت:.

توپ پیوست Illawarra به عنوان بخشی از NBL بعدی ستاره برنامه و به طور متوسط 17 امتیاز و هفت پاس گل و هفت ریباند در 12 بازی تا ماه دسامبر

او کمک کرد تا در قرعه کشی بزرگ جمعیت از جمله لیگ برتر-رکورد 17,514 برای شاهین’ نوامبر در بازی برابر سیدنی پادشاهان در سیدنی.

توپ نیز اهدا یک ماه از حقوق و دستمزد خود را فاش کرد, به ملی صندوق امداد در کمک قربانیان آتش سوزی در استرالیا در ماه ژانویه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im