شفق قطبی شخص ثالث رسیدگی به الیاس McClain مرگ انجام خواهد شد توسط یک پنل

شفق قطبی شد به روز شده دوشنبه شب در این شهر در حال انجام تلاش های به طور مستقل شخص ثالث بررسی الیاس McClain مرگ است.

ارائه شده توسط McClain خانواده

الیاس McClain

شهرستان مدیر جیم Twombly زبان به شهردار مایک کافمن و اعضای شورای شهر در یک جلسه مطالعه گفت: کار بیش از حد بزرگ برای یک نفر و یک تیم خواهد بود مونتاژ از جمله هر دو محلی و ملی اعضای.

“ما هنوز در روند رسیدن و مطمئن شوید که ما حق مردم درگیر” Twombly گفت.

یک پنل در حال حاضر قرار داده و با هم Twombly و Councilwoman آلیسون Hiltz. این جفت ارز انتظار می رود به نام از داوطلبان آماده برای جولای 20 جلسه مطالعه.

این پنل خواهد شد به رهبری فردی با تخصص در وزارت دادگستری حقوق مدنی دادخواهی شاید یک قاضی بازنشسته و همچنین شامل یک عضو با, پزشکی, پس زمینه Twombly گفت.

پس از مونتاژ و تصویب توسط شورای شهر رای این تیم می خواهد در مورد آن کار به دنبال در قبل از بررسی و تحقیقات با هدف ساخت توصیه ها و تغییرات به پلیس و آتش نشانی سیاست دستورات و آموزش. از آن خواهد شد یک پرونده جنایی.

“تا آنجا که به حوزه می رود و ما به دنبال استقلال” Hiltz گفت. “ما به دنبال برای هر توصیه های این کمیته را برای ما تغییر شیوه و مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد دوباره.”

در 10 ژوئن شهرستان آرورا رهبران لغو یک قرارداد برای یک شخص ثالث رسیدگی به McClain مرگ هنگامی که اعضای شورای نگرانی که یک افسر سابق پلیس بود برای این کار استخدام.

مکلين 23 ساله سیاه متوقف شد توسط پلیس در ماه اوت پس از یک تماس در مورد یک شخص مشکوک. در یک مبارزه خشونت آمیز پلیس با استفاده از یک کاروتید ببرن در McClain و او داده شد یک دوز کتامین. او بعد از درگذشت در یک بیمارستان محلی است.

در ماه نوامبر دادستان منطقه دیو جوان اعلام کرد که هیچ اتهامات جنایی خواهد بود در برابر شفق ماموران پلیس درگیر در McClain مرگ است.

این حادثه به دست آورده توجه ملی است که در حال بررسی توسط وزارت دادگستری ایالات متحده و کلرادو دادستان کل.

روز جمعه شفق موقت رئیس پلیس اخراج دو افسر که مطرح شده برای یک عکس reenacting یک سبد در سایت الیاس McClain بازداشت و فسخ یک سوم افسر که با دریافت این مسخره تصویر. یک افسر دیگر درگیر در عکس رسوایی استعفا داد و در روز سه شنبه.

شورای شهر در شب دوشنبه نیز شنیده ارائه ممنوعیت استفاده از chokeholds و کاروتید نگه می دارد توسط پلیس. شفق قطبی پلیس — پس از McClain مرگ و مرگ جورج Floyd — استفاده ممنوع کرده اند کاروتید نگه می دارد توسط افسران. این شهرستان با توجه به نوشتن چنین تحریمی به کد شهرستان.

ارائه در شخص ثالث بررسی خواهد شد ساخته شده به این شهر امنیت عمومی کمیته جولای 16, فقط قبل از شورای شهر جولای 20 جلسه مطالعه.

“این مهم است که کامل شورای گویند در این” Hiltz گفت. “ما واقعا متعهد به شورا بحث و گفتگو در آن است.”

McClain مرگ تبدیل شده ملی و محلی نقطه کانونی در تماس های در حال انجام برای پلیس اصلاحات. تظاهرات خواستار عدالت در مرگ او برگزار شده است در آرورا و جاهای دیگر در سراسر کشور.

“این یک مسئله حساس” Coffman گفت. “جامعه می خواهد بسته شدن ما می خواهیم بسته شدن. هر چه زودتر این است که در زمین از آن خواهد شد توسط بسیاری از قدردانی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de