شفق قطبی پلیس بررسی چهار قتل پوشا یک دوره دو روزه

پلیس در شفق قطبی در حال بررسی چهار قتل در کمتر از 48 ساعت span: یک قربانی داشت در یک مجتمع آپارتمانی دو تیراندازی در یک فروشگاه و یک سلاح سرد در یک بی خانمان شد.

و دو دیگر تیراندازی که در آن قربانیان جان سالم به در برد.

A 33-year-old man, Carlis براندون Lesean Brabson مبتلا به زخم گلوله پیدا شد و در حدود 12:10 صبح روز سه شنبه در یک پارکینگ در سی بل یارو آپارتمان 912 S. دیربورن توجه به Arapahoe, شهرستان, دفتر پزشکی قانونی و پلیس. Brabson درگذشت یک زمان کوتاه بعد از پلیس او را در بر داشت. پزشکی قانونی را شناسایی و او را در روز پنج شنبه. Brabson درگذشت زخم گلوله به سر. مرگ در حال بررسي است به عنوان یک قتل و پلیس به دنبال مظنون است.

روز چهارشنبه دو مرد مرده در ضربات پنالتی در EZ پیاده 797 پیوریا St., پلیس گفت:. مردان مشخص شد پنج شنبه توسط پزشکی قانونی را به عنوان 26 ساله ریکاردو Herrera و 28 ساله کیت Lamonte اسمیت جونیور; هر دو مرده از زخم گلوله و مرگ و میر هر دو در حال قتل. یک کارمند در حدود 4:40 بعد از ظهر به نام پلیس برای کمک به. محققان گفت: مردان شات هر یک از دیگر.

شفق قطبی پلیس

استفان Minks-مورگان

در روز پنج شنبه پلیس اعلام کرد که استفان Minks-Morgan, 26, شده است برای تحقیقات بازداشت به قتل درجه اول. او مشکوک است از یک سلاح سرد مرگ در “گذرا اردوگاه” عصر روز چهارشنبه در نزدیکی جنوب پارکر جاده و جنوب پیوریا خیابان. 33 ساله قربانی هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است.

حدود 7:45 p. m. روز شنبه یک اختلاف در یک RTD اتوبوس منجر به تیراندازی. هر دو تیرانداز و مرد شات فرار کرد ، قربانی ساخته شده راه خود را به یک بیمارستان که در آن او برای درمان یک گلوله به بازو و به گفته پلیس. تیراندازی رخ داده در اتوبوس شماره 6191 در نزدیکی تقاطع شرق می سی سی پی خیابان و جنوب Troy خیابان. مرد شات کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات پلیس در مورد این حادثه.

فقط قبل از 11 p. m. روز شنبه شفق پلیس در پاسخ به “تماس های متعدد از عکس اخراج” در تقاطع شرق 7th خیابان و لاردو خیابان در نزدیکی آپاچی مسا پارک. وقتی ماموران وارد آنها پیدا 23 ساله قربانی.

در روز پنج شنبه, به گفته پلیس قربانی باقی مانده در بیمارستان است و انتظار می رود برای زنده ماندن. پلیس همچنان به توسعه مظنون اطلاعات در مورد.

موقت شفق رئیس پلیس ونسا Wilson توصیف خشونت به عنوان “بسیار مورد.”

“محققان ما شده اند به طور خستگی ناپذیری کار را به عدالت و وضوح به تعدادی از آن موارد” ویلسون گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “ما نیاز به جامعه ما کمک به اطمینان حاصل شود که آنهایی که درگیر هستند مسئول اعمال خود است.”

هر کسی با اطلاعات در مورد حوادث خواسته است برای تماس با پلیس در 303-739-6833 یا ارسال راهنمایی آنلاین به مترو دنور Crime Stoppers.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de