شفق قطبی پلیس آتش نشانی و اعداد پایین به دلیل coronavirus

بیش از 50 خدمات اورژانس پاسخ — پلیس و آتش نشانان در شفق قطبی در انزوا قادر به کار خود ضروری شیفت به دلیل coronavirus نگرانی.

بیست شفق افسران پلیس در قرنطینه همراه با نه غیر نظامی کارکنان بخش. بیست و پنج شفق آتش نجات آتش نشانان به طور موقت خاموش ،

افسران غیر نظامی کارکنان اداره پلیس و آتش نشانان در حال دور ماندن از کار به دلایل مختلف مربوط به کروناویروس از جمله قرار گرفتن در معرض و علامت.

“در حال حاضر آن است که تعداد بسیار زیادی” گفت: افسر متی Longshore یک سخنگوی پلیس. “ما تحمیل هر گونه کوتاه نیروی انسانی.”

بخش استخدام 744 افسران و 237 غیر نظامی کارکنان.

“ما هنوز هم بالاتر از ما بحرانی نیروی انسانی در سطوح و ما هنوز خوب با مقدار زیادی از افسران ما در خیابان در لحظه” Longshore گفت. “این یک سیال وضعیت. ما نیاز به تنظیم درست مثل هر کس دیگری.”

برخی از افسران اخذ شده است اضافه کاری را به طور کامل پوشش نیروی انسانی. هر کس در انزوا را از طریق پروتکل های مناسب و اقدامات ایمنی قبل از بازگشت به کار.

Longshore نمی گویند که آیا کسی در کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

برخی از آتش نشانان در انزوا هستند و در انتظار نتایج آزمایش نشان داده اند برخی از علائم COVID-19 گفت: Sherri-Jo Stowell یک سخنگوی وزارت.

“وجود دارد یک تاثیر; ما تا به حال به تماس در برخی از اضافه کاری” او گفت:.

سازمان آتش نشانی با این حال شده است به طور کامل نیروی انسانی هر ایستگاه در طول زمان جداسازی دوره است. حدود یک دوجین از آتش نشانان ایم که خارج را به بازگشت به کار در روز جمعه.

“این رفتن به یک کمک بزرگ,” Stowell گفت. “گرفتن این تعداد به ایستگاه و به خدمات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im