شفق قطبی پلیس بان کاروتید فشار نگه می دارد مانور استفاده می شود برای جلوگیری الیاس McClain که پس از برخورد

شفق قطبی پلیس در روز سه شنبه ممنوع کاروتید فشار نگه می دارد و دیگر پلیس تغییر سیاست در واکنش به ادامه اعتراضات پلیس در ایالات متحده و در اعلام تغییرات خود را به صحبت در مورد یک بحث برانگیز پلیس به قتل که باعث شده است مردم شهرستان سالن.

“واقعا وجود داشته است یک تماس به عمل در سراسر کشور” موقت رئیس پلیس Vannessa ویلسون گفت:. “وجود دارد باید تغییر کند.”

دستورات جدید اثر را بلافاصله. شفق قطبی را تغییر شرح زیر است سیاست های جدید اعلام کرد یکشنبه توسط دنور اداره پلیس در پی توده جامعه شد. در اعلام برخی از تغییرات ویلسون گفت: برخی از چیزهایی که در حال حاضر آموزش داده شد به عنوان یک استاندارد در آموزش, اما آنها نمی شد نوشته شده در, بخشنامه به افسران.

برای مثال افسران پلیس آموزش دیده برای خود را اعلام و اخطار به متهمان قبل از آنها آتش سلاح های خود را. اما به طور رسمی مورد نیاز است. که تغییر سهشنبه با مجازی سکته مغزی از یک قلم.

دیگر تغییر سیاست عبارتند از:

  • یک وظیفه به مداخله معنی افسران پلیس مسئول متوقف کردن هر یک از دیگر از نقض بخش سیاست.
  • افسران درگیر در درگیری های خشونت آمیز جایگزین خواهد شد با افسران که باید کمتر درگیر عاطفی و قادر به ده-تشدید وضعیت.
  • افسران’ پاسخ به مشکوک فرد تماس تغییر خواهد کرد. به جای اینکه نیاز به تماس با کسی که گزارش شده است به عنوان مشکوک ماموران اجازه خواهد داشت به رعایت آنها و استفاده از قضاوت خود را به عنوان اینکه آیا فرد در حال ارتکاب یک جرم است و باید متوقف شود.

دو تا از تغییرات به طور مستقیم تکامل از ماه اوت به قتل الیاس McClain که پس از کشته های خشونت آمیز در برخورد با Aurora پلیس. تماس گیرنده گزارش شده بود McClain به عنوان اقدام مشکوک پس از دیدن او راه رفتن پایین خیابان در حالی که با پوشیدن ماسک. زمانی که ماموران متوقف McClain این تعامل تبدیل به مبارزه با ماموران با استفاده از یک کاروتید فشار نگه دارید برای مهار McClain و امدادگران تزریق او را با کتامین به متین او را. McClain رفت و به ایست قلبی در راه به بیمارستان و بعد از آن درگذشت. کالبد شکافی تا به حال بی نتیجه نتایج به علت مرگ است.

در حال حاضر افسران نیاز به ایستادگی و مشاهده یک فرد و ایجاد تماس بگیرید قضاوت در مورد اینکه آیا مشارکت بیشتر است ضروری ویلسون گفت:. او اذعان کرد که مردم سیاه و سفید هستند و در اغلب موارد گزارش شده به عنوان مشکوک نسبت به دیگر نژادها.

“هیچ کس نباید در نظر گرفته شود مشکوک بر اساس رنگ پوست خود را,” او گفت:.

شهردار مایک کافمن که در پیوست ویلسون و شهرستان مدیر جیم Twombly در ساخت این اطلاعیه در مورد تغییر سیاست صحبت در مورد یک تازه تشکیل 13-عضو پلیس بررسی نیروی کار ساخته شده تا از متنوع اعضای جامعه از آموزش و پرورش, ایمان, پس زمینه, NAACP و پلیس. شورای شهرستان خواهد بود رای در نیروی کار در طی یک جلسه ویژه در ژوئن 15.

“من به دنبال به جلو به ورودی از آنها” به عنوان شهر حرکت رو به جلو با شیوه های پلیس مسائل و تغییر Coffman گفت.

Twombly اعلام کرد که یک وکیل استخدام شده برای انجام یک بررسی به McClain مرگ و باید فایل گزارش در اواسط ماه جولای. Twombly اعلام پس از سه اعضای شورای شهر با ارسال نامه ای برای درخواست یک تحقیق خاص اما Twombly گفت: او می خواهم در حال حاضر تصمیم به استخدام کسی ماه پیش. که تحقیقات به تعویق افتاد coronavirus همه گیر خواهد شد اما تبدیل به یک اولویت او گفت:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de