شفق قطبی افسران قرار داده شده در مرخصی به عنوان پلیس بررسی عکس متصل به الیاس McClain مرگ

چند Aurora افسران پلیس شده اند محل در مرخصی اداری در حال بررسی تحقیقات داخلی به عکس از افسران در ارتباط به مرگ الیاس McClain.

موقت رئیس پلیس ونسا Wilson منتشر شد بیانیه ای در 10 p. m. روز شنبه گفت او مطلع پنج شنبه بعد از ظهر از “اتهامات گزارش شده به امور داخلی یک شفق قطبی افسر پلیس ادعا متعدد شفق افسران پلیس بودند به تصویر کشیده شده در عکس ها در نزدیکی محل که در آن الیاس McClain درگذشت.”

سوال عکس های گرفته شده در نزدیکی 1900 جلوگیری از Billings در خیابان شفق قطبی که در آن McClain متوقف شد در اوت. 24 و کشتی به زمین توسط سه افسر.

McClain که وزن 140 پوند برگزار شد در زمین و افسر ناتان Woodyard اعمال “کاروتید کنترل نگه دارید” در اطراف McClain گردن. McClain بود دست به دستبند با دست خود پشت سر خود را. او آغوشش استفراق کند همچنان کودکش چندین بار. او با توجه به یک شات از کتامین گرفته و به یک بیمارستان محلی که در آن او بعد درگذشت.

یک شفق قطبی سخنگوی پلیس نمی خواهد بحث به طور خاص در مورد این عکس ها در روز جمعه, شب انتظار, بعد از انتشار عمومی.

تمام افسران در حال بررسی بوده است “قرار داده شده در مرخصی اداری با پرداخت در غیر اجرای ظرفیت” بیانیه ای گفت:.

ویلسون گفت: او بلافاصله دستور داد تحقیقات داخلی آن را یک “اولویت” و “شتاب تحقیقات تکمیل شد” دوشنبه شب.

داخلی بررسی خواهد شد در حال حاضر به یک تحقیقی بررسی هیئت مدیره که خواهد شد و سپس ارائه آن به ویلسون.

“این بررسی خواهد شد و برای عموم منتشر شده در تمامیت آن بی درنگ پس از پایان آن” ویلسون در بیانیه ای گفت:. “این خواهد شد شامل گزارش های عکاسی شواهد به دست آمده افسر نام و تصمیم نهایی است که می تواند به افزایش سطح فسخ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de