شفق قطبی شورای شهرستان در کمیته خواستار تحقیقات مستقل به مرگ الیاس McClain

سه عضو از شفق قطبی شورای شهر خواستار شهرستان manager برای شروع یک تحقیقات مستقل به مرگ الیاس McClain که پس از کشته های خشونت آمیز دستگیری توسط پلیس آرورا و تزريق با کتامین توسط پزشکی پاسخ.

سه نفر از اعضای شورای شهر امنیت عمومی دادگاه & خدمات ملکی کمیسیون سیاست کمیته با ارسال نامه ای صبح روز سه شنبه به شهر مدیر جیم Twombly به درخواست شخص ثالث بررسی است. عضو شورای Curtis گاردنر پس از آن توزیع یک کپی از نامه به یک لیست ایمیل.

McClain نام شده شعار در تظاهرات در دنور و شفق قطبی بیش از دو هفته گذشته. McClain درگذشت Aug. 27 پس از سه شفق افسران پلیس پنجه او با استفاده از یک کاروتید ببرن و دستبند او را. پیراپزشک تزریق McClain با کتامین و McClain دچار ایست قلبی به بیمارستان که در آن او اعلام مغز مرده است.

McClain خانواده

الیاس McClain

McClain متهم شده بود از هیچ جرم و جنایت. 911 تماس بگیرید که درخواست پلیس برای جلوگیری از McClain گزارش 23 ساله به عنوان مشکوک چرا که او با پوشیدن ماسک. Adams County District Attorney دیو جوان یافت می شود که افسران نیست هر گونه نقض قوانین کیفری و تحقیقات داخلی توسط بخش یافت می شود که افسران را نقض نمی کند سیاست.

بیش از 800,000 مردم که از صبح روز سه شنبه امضا کرده بود یک دادخواست آنلاین درخواست برای یکی دیگر از تحقیقات به McClain مرگ است.

اعضای این کمیته — گاردنر, آلیسون Hiltz و آنجلا Lawson — نیز گفت: آنها برنامه ریزی شده به بررسی شفق قطبی اداره پلیس را به استفاده از زور در سیاست های آموزشی استاندارد و انضباطی داده است.

“ما می دانیم که وضعیت موجود است و دیگر قابل قبول در سیستم عدالت کیفری” سه اعضای شورای نوشت: در نامه خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de