حسابرسی: ایالات متحده فرستاده $1.4 B در coronavirus امداد پرداخت به مردم مرده

واشنگتن — نزدیک به 1.1 میلیون coronavirus امداد پرداخت جمعا حدود 1.4 میلیارد رفت و به مردم مرده یک دولت ناظر گزارش روز شنبه.

بیش از 130 میلیون اصطلاح اقتصادی پرداخت شد و فرستاده شده به مالیات دهندگان به عنوان بخشی از $2.4 تریلیون coronavirus امداد بسته تصویب شده در مارس. دولت پاسخگویی دفتر کنگره حسابرسی بازوی ذکر تعدادی از اشتباه در پرداخت به مرحوم مالیات دهندگان در گزارش خود در برنامه های دولت است.

در حالی که دولت خواسته است تا بازماندگان به بازگشت پول آن روشن نیست آنها به.

خطا رخ داده است عمدتا به دلیل تاخیر در گزارش داده است که متوفی — گذشت که مالیات کارشناسان می گویند تقریبا اجتناب ناپذیر است.

نزول بیش از 1 میلیارد دلار در مالیات دهندگان بودجه به اشتباه پرداخت می درخشد نور بر روی بخشی از دولت برنامه های امداد است که با معمولی ترین آمریکایی ها بیشتر آشنا. آن به شرح زیر آشکار است که چند شرکت رستوران های زنجیره ای و دیگر داد و ستد عمومی شرکت تا به حال دریافت وام اضطراری تحت $670 میلیارد برنامه برای این کشور در تلاش کسب و کارهای کوچک.

“گائو یافت که بیش از 1 تریلیون دلار در مالیات دهندگان بودجه در حال حاضر موظف شده است — از جمله بیش از 1 میلیارد دلار به مرحوم افراد — با کمی شفافیت به چگونه است که پول است که صرف” Rep. کارولین Maloney, D-n. y. صندلی از خانه کمیته نظارت و اصلاحات در بیانیه ای گفت.

IRS استفاده نمی کند پرونده مرگ برای جلوگیری از پرداخت به افراد مرده برای سه دسته از پرداخت به دلیل قانونی تفسیر این سازمان شد عامل تحت گائو گزارش می گوید.

IRS خواسته در ماه مه برای برگشت پول از مرحوم مالیات دهندگان بازماندگان. برخی از کارشناسان حقوقی باید گفت که دولت ممکن است دارای اختیارات قانونی برای نیاز است که آن را بازگشت.

سابق مالیات دهندگان حمایت نینا اولسون گفت: هیچ چیز وجود دارد در قانون منع پرداخت از رفتن به مرحوم. و نه وجود دارد هر چیزی در قانون نیاز به مردم را به بازگشت پرداخت. و او اشاره می کند که زبان مورد استفاده در IRS سایت نمی گوید که بازگشت پرداخت توسط قانون مورد نیاز است.

“ما در حال شروع از این دو soundbites و کار عقب مانده” اولسون که در حال حاضر اجرا می شود غیر انتفاعی مرکز حقوق مالیات دهندگان گفت.

امداد پرداخت شد, ساخته شده به مالیات دهندگان بر اساس اطلاعات ثبت شده خود را در سال 2019 یا 2018 مالیات است. اما آن را در نظر گرفته است یک تخفیف در سال 2020 مالیات است. دولت مورد استفاده قرار قبلی فرم های مالیاتی برای کمک به سرعت همراه پرداخت به مردم برای جبران برخی از ویرانی اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

با این حال برخی از افرادی که در زمینه مالیات ممکن است دیگر زنده باشد. کسانی که پرداخت ارسال می شود به وارث یا وصی از املاک خود را. اگر پرداخت بر مبنای نهایی اظهارنامه مالیاتی تکمیل شده پس از مرگ یک تاثیر اقتصادی پرداخت چک کنید و حتی ممکن است معنی است که فرد متوفی در کنار نام خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de