توجه دوچرخه سواران: اگر شما هرگز زده کوه ایوانز این تابستان به انجام آن

2014 تصویر کوه Evans جاده در راه به دریاچه قله. (ارائه شده توسط گروه کلرادو حمل و نقل)

روز بعد از سازمان های دولتی اعلام کرد که این بزرگراه از اکو دریاچه به قله کوه Evans باقی خواهد ماند و بسته به رانندگان در این سال با توجه به coronavirus نگرانی همیشه سبز دوچرخه سوار کمپبل لوی تصمیم گرفت از آن زمان مناسب برای انجام کلاسیک اما دشوار صعود.

دوچرخه سواران باید جاده ها بیشتر به خود این تابستان اگر چه کوهنورد نیز مجاز و CDOT خواهد بود انجام برخی از کار تعمیر و نگهداری. جاده کار نمی رود به مانع دوچرخه سواران در پیچ 14-کشش مایل از جاده که صعود بیش از 3,600 پا به قله در 14,264 ، ایوانز 14-بلندترین قله در کلرادو.

زمانی که مالیات را سوار هفته گذشته او را دیدم یک چند دیگر دوچرخه سواران و یک تعداد انگشت شماری از “pretty هاردی دونده” همراه با تعداد زیادی از حیات وحش است. جاده بیشتر روشن از برف لوی گفت: به جز سه یا چهار تکه است که آسان برای دریافت در سراسر.

“یکی از جالبترین چیزهایی است که فقط رفاقت بودن وجود دارد با یک دسته از دیگر human-powered مردم” لوی گفت. “این حقیقی وجود دارد در حال حاضر. من به شدت آن را توصیه. این خواهد بود که در سال برای انجام این کار یک دلیل آن را فقط شگفت انگیز است. حیات وحش است که در همه جا حاضر است. کوه بز و گوسفند نوعی گوسفند کوهی امریکایی, من همه چیز را دیدم همه با نوزادان است.”

کوه Evans بزرگراه به طور معمول باز می شود به ترافیک وابسته به وسايط نقلیه در پایان ممکن است اما این سازمان است که مدیریت جاده ها و امکانات آن — CDOT ایالات متحده خدمات جنگل و دنور کوهستان پارک — اعلام کرد در ژوئن 4 است که موتور وسایل نقلیه ممنوع خواهد بود در این سال با توجه به “بهداشت و ایمنی خطرات و امکان سنجی اقتصادی.”

Ultrarunner جیمی دونالدسون سر به قله کوه ایوانز در سال 2009 به عنوان بخشی از آموزش خود را به رقابت در کالیفرنیا Badwater Ultramarathon. (هارون مونتویا دنور پست فایل)

CDOT سخنگوی پریسلی فاولر گفت: سازمان مدیریت بزرگراه ها شاهد بسته شدن به عنوان یک فرصت برای انجام تعمیر و نگهداری جاده است که می تواند انجام شود زمانی که وسایل نقلیه موتوری با استفاده از جاده ها مانند حفره پر کردن و جایگزینی خط delineators قرار داده است که جاده ها در شرایط بهتر برای سال آینده از آن شده اند که بدون بسته شدن. آنها نیز آن را دیدم به عنوان یک فرصت منحصر به فرد برای recreationalists.

“همه ما می دانستیم که در این تابستان بود و متفاوت تر از سایر تابستان” فاولر گفت: “اما زمانی که همه سازمان های درگیر بودند به دنبال برنامه ریزی برای کوه ایوانز و آنچه مورد نیاز به اتفاق می افتد تصمیم بر آن شد که ما با اطمینان می تواند اجازه می دهد که پیاده روی و دوچرخه سواری تا زمانی که مردم با پیروی از دستورات بهداشتی — اجتماعی فاصله پوشیدن یک ماسک که در آن مورد نیاز است.”

اگر 14 مایل سوار از اکو دریاچه به قله است کمی بیش از حد دلهره آور برای برخی از جایگزین خواهد بود به دریاچه قله مقصد خود را. دریاچه قله 9 مایل از اکو دریاچه است و در واقع 12,840 پا در سایه کوه های دیدنی و جذاب فوقانی صخره.

فاولر گفت: حضور خدمه نگهداری نباید مانع به سواران.

“این چیزی است که قطعا دقت و توجه ، آنها قادر خواهند بود برای دریافت در سراسر.”

دوچرخه سواران و کوهنوردان نیز باید هشدار داد که هیچ خدمات در Echo Lake Lodge در امتداد جاده و یا در این اجلاس به طوری که آنها نیاز به آب و دیگر چیزهایی را که نیاز برای ارتفاع بالا و تفریح و سرگرمی.

“این مهم” لوی گفت: “فقط از نظر ما محلی جستجو و نجات همکاران که مردم خود به اندازه کافی زمانی که آنها وجود دارد.”

کمپبل لوی دوچرخه در قله کوه ایوانز در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 است. جاده بسته است به رانندگان در تابستان امسال با توجه به کوروناویروس. (ارائه شده توسط کمپبل لوی)

دوچرخه سواران باید اعمال می شود همان قوانین آنها را در هر fourteener: توان خاموش نشست ظهر برای جلوگیری از بعد از ظهر رعد و برق و درک صعود دشوار با ارتفاع بالا به چالش بکشد. شیب نزول چالش برانگیز است به این دلیل که از راه آسیب است.

“بسیاری از ترک ها در آن شما واقعا باید مراقب باشند در راه خود را به پایین” لوی گفت. “اگر شما نمی توجه شما می تواند به سقوط کردن دوچرخه خود را. آن را خشن. این یک بازی سرگرم کننده تبار, اما زمانی که شما پایین شما به نوعی خوشحال است که شما را.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما به Adventurist به خارج از منزل, اخبار, ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de