آتلانتا افسر پلیس اخراج شده و پس از تیراندازی مرگبار از

آتلانتا آتلانتا پلیس گفت: این بخش از کار اخراج یک افسر قرار می گیرد و دیگری در اداری وظیفه برای تیراندازی منجر به مرگ یک مرد سیاه و سفید که در برابر بازداشت و پس از شکست یک میدان آزمون هوشیاری — مرگ که شعلهور آتشین اعتراضات در این شهر و همچنین ایجاد می شود رئیس پلیس به استعفا.

بدن تصاویر و فیلم های منتشر شده در اوایل روز شنبه توسط پلیس آتلانتا نشان داد 27 ساله Rayshard بروکس ظاهر خوش نیت و تا حد زیادی به همکاری با این دو افسر پلیس پس از اینکه دریافتند خواب به تنهایی در یک مسدود کردن وندی درایو از طریق خط.

“من می دانم که شما فقط انجام کار خود را” بروکس می گوید یکی از افسران حدود 40 دقیقه به روبرو می شوند زمانی که او موافقت می کند به نفس تست. پس از او طول می کشد آزمون یک افسر تلاش می کند به دستبند بروکس و تلاش او برای فرار — و در نتیجه یک مبارزه است که به پایان رسید و با مرگ او در اواخر جمعه.

گرجستان دفتر تحقیقات بروکس گفت: کشتی یک تیزر از یکی از افسران و زد. این GBI منتشر شد تصاویر و فیلم های از رستوران که نشان داد در حال اجرا بروکس به نوبه خود و نقطه یک شی در دست خود را به سمت یک افسر و چند قدم پشت سر او. این ویدیو نشان می دهد افسر قرعه کشی تفنگ خود را و آتش به عنوان بروکس در ادامه به اجرای سپس به زمین می افتد در پارکینگ.

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف روز شنبه گفت: “من باور نمی کنم که این یک توجیه استفاده از نیروی مرگبار.”

افسر گرت Rolfe متوقف شد در حالی که افسر Devin برازنان قرار داده شده در اداری وظیفه یک پلیس آتلانتا سخنگوی Sgt. جان Chafee گفت: در یک بیانیه کوتاه در روز یکشنبه ، Rolfe کار کرده بود برای این گروه از اکتبر 2013 و برازنان استخدام شد و در سپتامبر سال 2018 است.

رئیس پلیس اریکا سپر که عضو گروه به عنوان یک ضرب و شتم افسر در سال 1995 استعفا شنبه پس از نزدیک به چهار سال به عنوان رئیس. در بیانیه ای سپر به نام برای آتلانتا به “حرکت رو به جلو و ایجاد اعتماد بین اجرای قانون و جوامع آنها خدمت می کنند.”

در ضمن یک تظاهرات مسالمت آمیز آغاز شد که صبح روز شنبه در خارج از رستوران که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد رشد بیشتر آشفته پس از تاریک. تظاهرکنندگان پیاده روی در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 75 و ترافیک مسدود شده در حالی که وندی در صحنه تیراندازی بود به آتش کشیده شد و طی آن وارد شعله های آتش.

آتلانتا پلیس گفت: 36 نفر دستگیر شده در ارتباط با تظاهرات داد اما هیچ جزئیات بیشتر.

بروکس’ مرگ در دست پلیس ملتهب احساسات خام در آتلانتا و در سراسر ایالات متحده پس از مارس 25 کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس.

برخی از مقامات دولتی در مورد سوال یکشنبه که آیا این تیراندازی از بروکس بود که به وضوح سوء استفاده به عنوان فلوید مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو به گردن او.

“سوال این است که مظنون به آتش تیزر, آنچه باید افسر باید انجام شود؟” به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ؛ تیم اسکات از ایالت کارولینای جنوبی گفت: CBS’ “چهره ملت است.” اسکات سنا تنها سیاه جمهوری خواه و در میان اوباما و کار بر روی یک بسته از پلیس تغییرات.

اسکات گفت: پلیس از بروکس “است که قطعا بسیار کمتر روشن یکی از آنهایی که ما دیدیم با جورج فلوید و چند آنهایی که دیگر در سراسر کشور.”

خواسته در مورد مرگ بروکس در “فاکس نیوز یکشنبه,” ایالات متحده مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون گفت: “من فکر می کنم این یک وضعیت است که روشن مانند عاطفه قتل رخ داده است که در مینه سوتا است.”

استیسی آبرامز سابق دموکرات مجلس که گل رز به شهرت ملی رسید با او 2016 کمپین گرجستان فرماندار گفت: “وجود یک مشروعیت به این خشم” که بروکس زخم مرده پس از در بر داشت خواب در یک ماشین.

“ما همچنین می دانیم که یک مرد در نظر گرفتن یک تیزر از یک افسر پلیس در ایالت پنسیلوانیا منجر به دستگیری او” آبرامز گفت: ABC “این هفته” “اما از آنجا که این فرد سیاه بود از آن منجر به مرگ او.”

در ماه فوریه ایالتی پنسیلوانیا پلیس گزارش آنها بازداشت 37 ساله در شهرستان دوور و متهم او را با تشدید حمله و جنایات دیگر پس از انسان برداشت یک تیزر از دولت سپاهی و استفاده از آن برای بی حس کردن افسر در شانه.

L. حادثه برای بروکس’ خانواده گفت: شنبه شب افسر که او باید به اتهام “ناموجه استفاده از نیروی مرگبار که در برابر قتل است.”

استوارت گفت بروکس, پدر, چهار, حال, جشن هشتم تولد یکی از دختران خود را روز شنبه قبل از او کشته شد.

این GBI خواهد شد نتایج حاصل از تحقیقات خود را به پلیس تیراندازی بروکس به دادستان در شهرستان Fulton که تصمیم خواهد گرفت که آیا اتهامات جنایی در حال موجه در برابر هر دو افسر.

بدن و داش دوربین ویدئویی منتشر شده توسط پلیس آتلانتا نشان می دهد بیش از 40 دقیقه گذشت بین زمان برازنان اول را می زند در بروکس’ درب ماشین وندی درایو-از طریق به زمانی که صدای شلیک گلوله از حلقه. Rolfe می رسد در صحنه حدود 16 دقیقه به روبرو می شوند.

Rolfe است که دیده می شود بر روی بدن دوربین تجویز زمینه آزمون هوشیاری و به دنبال آن یک نفس تست با بروکس’ رضایت. او حرکت می کند به دستگیری بروکس پس از نفس تست. در حالی که او نمی گوید بروکس نتیجه دستگاه را نمایش می دهد 0.108 در تصویری گرفته شده توسط Rolfe بدن خود دوربین. که بیشتر از غلظت الکل خون 0.08 گرم که در نظر گرفته بیش از حد مست به رانندگی تحت گرجستان قانون است.

هر دو بدن دوربین های سقوط در طول مبارزه است که در واقع زمانی که Rolfe حرکت به دستبند بروکس. صدای شلیک گلوله قابل شنیدن هستند و در برخی از فیلم, اما, نیست, دستگیر شده در, تصویری در هر یک از چهار ضبط شده توسط پلیس.

دوربین های امنیتی تصویری از تیراندازی منتشر شد شنبه GBI نشان نمی دهد بروکس اولیه برای مبارزه با پلیس است.

GBI مدیر ویک رینولدز بروکس گفت: تا به حال برداشت یک تیزر از یک افسر و به نظر می رسد به نقطه آن در این افسر به او فرار کرد. او تخمین زده افسر اخراج سه عکس.

به bynum گزارش از ساوانا ، آسوشیتد پرس نویسندگان Mallika Sen در نیویورک و رجینا گارسیا کانو در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net