آتلانتا شهردار قول تغییرات در نحوه ماموران پلیس با استفاده از زور

آتلانتا آتلانتا شهردار است که تعهد به تغییر پلیس در استفاده از زور در سیاست و نیاز است که ماموران با دریافت آموزش مداوم در نحوه deescalate شرایط قبل از عواقب تبدیل به کشنده است.

شهردار Keisha لنس کف اعلام کرد او قصد دارد بعد از پلیس با قتل یکی دیگر از سیاه Rayshard بروکس در خارج از یک رستوران مواد غذایی سریع در جمعه لمس کردن بیشتر تظاهرات بزرگ در شهر است.

“من اغلب به یاد سخنان دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور — ‘وجود دارد شدید فوریت در حال حاضر در جوامع ما'” شهردار گفت.

“روشن است که ما یک روز دیگر یکی دیگر از دقیقه یک ساعت دیگر به زباله,” او گفت:.

شهردار گفت که او نیز نیاز به افسران به مداخله اگر آنها را به یک همکار با استفاده از نیروی بیش از حد گفت: “آنها ملزم به شفاعت.”

“این بسیار روشن است که ما افسران پلیس به نگهبان و رزمندگان در جوامع ما” شهردار گفت.

دیگر شهرستانها در سراسر کشور در حال گرفتن مراحل مشابه و پلیس اصلاحات طرح های در حال ظهور در کنگره است. جمهوری خواهان طرح لایحه با محدودیت در پلیس chokeholds و شیوه های دیگر در حالی که یک دموکرات پیشنهاد خواهد محدود کردن حمایت های حقوقی برای پلیس ایجاد یک پایگاه داده ملی از بیش از حد نیروی برخورد و ممنوعیت chokeholds. کاخ سفید قصد دارد اعلام عملیات اجرایی سه شنبه.

شفاعت از طریق اشک در دوشنبه بروکس’ بستگان خواستار تغییر در سیستم عدالت کیفری و به نام در اعتراض به خودداری از خشونت به عنوان تنش بالا باقی می ماند در سراسر ایالات متحده سه هفته پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

کالبد شکافی داشت که بروکس, 27 کشته شد دو بار در پشت. دو افسر پلیس بود در پاسخ به تماس در مورد یک مرد که خواب رفتن در چرخ در یک وندی درایو از طریق خط. ویدئو پلیس نشان داد او همکاری تا یک نفس آزمون خود را تعیین سطح الکل خون بیش از حد قانونی و یکی از افسران نقل مکان کرد به دستبند او را. ماموران او را به زمین. بروکس را شکست و در زمان خاموش با یک تفنگ بی حس کردن; یک سیاه پوست به دست پلیس به ضرب گلوله او را به عنوان او تلاش برای فرار.

“هنگامی که آن را متوقف کند ؟ ما نه تنها شفاعت برای عدالت است. ما در حال التماس برای تغییر” گفت: Chassidy ایوانز بروکس’ خواهر زاده.

بستگان توصیف بروکس به عنوان یک پدر سه دختر و یک فرزند خوانده که به لبخند روشن و یک قلب بزرگ و دوست داشتنی به رقص است. ایوانز گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد برای او “به ضرب گلوله کشته شد مانند سطل زباله در خیابان برای به خواب رفتن در یک درایو از طریق.”

فلوید مرگ در مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر فشرده خود را از زانو به, سیاه, مرد گردن لمس کردن تظاهرات و خشونت پراکنده در سراسر ایالات متحده و بروکس’ قتل شعلهور کسانی که تظاهرات در آتلانتا. وندی رستوران که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد بود سوزانده بیش از آخر هفته.

چند قانونگذاران دموکرات پیوست و در تظاهرات و خواستار گرجستان به لغو آن شهروند را بازداشت و ایستاده خود زمین قوانین در میان یک تخته سنگ از دیگر اصلاحات ارائه شده است. دولت اوباما را تحت فشار قرار دادند در برابر اقدام سریع در بسیاری از دموکرات دستور کار است.

Fulton County, دادستان منطقه پل هوارد گفت که او امیدوار است برای تصمیم گیری توسط midweek اینکه به اتهامات در بروکس مورد. افسر گرت Rolfe که اخراج این عکس که به کشته شدن بروکس اخراج شد و افسر دیگر در صحنه Devin برازنان بود و قرار دادن بر روی میز وظیفه. رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد.

مقامات در سراسر کشور در حال پاسخ به تماس برای اصلاحات در حالی که اعتراضات باقی بماند. به اداره پلیس شهر نیویورک است که انحلال این نوع از لباس شخصی و ضد جرم واحد است که درگیر در 2014 سبد, مرگ اریک گارنر و مدت طولانی است که برای انتقاد از تاکتیک های تهاجمی کمیسر درموت شیا روز دوشنبه گفت:.

در شیکاگو شهردار لری Lightfoot گفت: یک پنل از ساکنان فعالان و یک مقام پلیس را بررسی سیاست اداره پلیس در زمانی که افسران می توانید با استفاده از نیروی. Albuquerque, New Mexico, شهردار, Tim کلر گفت که او می خواهد یک بخش جدید از مددکاران اجتماعی و غیر نظامی حرفه ای به ارائه یکی دیگر از گزینه هنگامی که کسی تماس 911.

نیوجرسی دادستان کل دستور داد پلیس شروع به افشای نام ماموران که مرتکب جدی انضباطی نقض شده است.


Sourcing & روش

آسوشیتد پرس همکاران عبارتند از: Russ به bynum در دشت و بن Nadler در آتلانتا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de